Doktora Yazılan Doğum Günü Mesajı Olay Oldu!

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi doktorlarından Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Dr. Ayhan Önk'e genç eşi İdil Önk tarafından yapılan doğum günü kutlaması Zonguldak’ta adeta olay oldu.

Doktora Yazılan Doğum Günü Mesajı Olay Oldu!

Pusula Gazetesinde yer alan haberde, Atatürk Devlet Hastanesi önündeki şelalenin kayalıklarına "Her yaşında yine yine benim ol. İyi ki doğdun, aşkım kocam" yazılı pankart asan İdil Önk, yanında getirdiği pastayı eşine şelalede üfletti. 

TIKLAYIN

İncivez'de Cafe İşleten aşık eşin bu davranışı hastane çevresinde adeta olay oldu. İlde bir çok kişi habere başka bir bakış açısıyla yorum yaparken, bazı vatandaşlar ise mesai saati içinde gerçekleşen doğum günü kutlamasını eleştirdi. 

Hastane yönetiminin mesai saati içinde yapılan doğum günü kutlamasıyla ilgili nasıl bir işlem yapacağı ise yerel gazetelerin merak ettiği başlıca konuların arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 08:55

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER