Doğduğu , Büyüdüğü Coğrafyaya Hizmet Eden Bir Sağlık Müdürü

Genç yaşında hem akademik hem de mesleki kariyerin de hızla ilerleyen Bolu İl Sağlık Müdürü Muhammed Emin Demirkol aynı zamanda doğduğu , büyüdüğü coğrafyaya hizmet etmesiyle de fark yaratıyor.

Gündem 21.05.2021, 14:29 21.05.2021, 14:35 Güler Sağlam
Doğduğu , Büyüdüğü Coğrafyaya Hizmet Eden Bir Sağlık Müdürü

Genç yaşında hem akademik hem de mesleki kariyerin de hızla ilerlemiş. Yakından tanıdığınızda başarının tesadüf olmadığını görüyorsunuz. Hem çalışma azmi hem de insanlara olan yaklaşımı bulunduğu yeri hakkettiğinin göstergesi. Kimin başı sıkışsa bir telefon uzağında.

Mesaisi hiç bitmiyor. Enerjisi de. Üstelik bunları güler yüzle, içtenlikle yapıyor. Bolu için bir şans, bir değer. Zaten yüzüne baktığınızda nasıl biri olduğunu anlıyorsunuz.

COVID-19 günlerinde de artan iş yükü onu kamçılamış. Adeta bu hastalığa savaş açmış, ekibiyle birlikte meydan okuyor. Bunu masa başında değil, sahada bizzat göz göze, gönül gönülle yapıyor. ‘Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz’ sözünü kendine ilke edinmiş.

Mütevazı bir şekilde, çözüm odaklı yaklaşımları ile başarı grafiğini günden güne yükseltiyor. Önünde Allah (c. c) izin verirse uzun yıllar var.

Bu şekilde hizmet etmeye devam ederse onu çok daha yükseklerde görüyor olacağız.

Bolu sana minnettar. İyi ki varsın sayın Demirkol. Bu minnettarlık için de gururu da barındırıyor. Coğrafyanın kader olmadığının da göstergesi. Yolun ve bahtın açık olsun sayın il müdürüm.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
saçmalık 4 ay önce
ısmarlamahaber.net
Emrah Öztürk 4 ay önce
Allah (C.c) Müdürümüzün bütün yapmış olduğu hizmetlerinden razı olsun biz çok memnunuz gerçekten işini en iyi bir şekilde yapan takip eden personeliniyle yakından ilgilenen biridir...
Bolulu 4 ay önce
Değerli il sağlık müdürümüzden Allah razı olsun.Özellikle alçak gönüllü.
Rıdvan 4 ay önce
1.hayrına mı çalışıyor?
2.sadece bolu sağlık müdürü bu şekilde çalışıyor da diğerleri sevmeden,isteksizce mi çalışıyor?
3.Bolu'da tüm sağlık hizmetlerini bu kişi tek başına mı yürütüyor?Diğer doktorlar, sağlık çalışanları yan gelip yatıyor mu?
hakan 4 ay önce
siz sakamisiniz ya ? bu nedir boyle bu arkadasi ovmek icin habermi yaptiniz gercekten ? komiksiniz ve hic samimi degilsiniz
nem e lazım 4 ay önce
bi de gidip çalışana sorun bakalım hakları helal mi ?
Ankara 4 ay önce
Ankara da Urfalılar çoğaldı? Neden acaba?
11
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?