Sağlık Bakanlığı’nda Görev Değişiklikleri Hızla Devam Ediyor Sağlık Bakanlığı’nda Görev Değişiklikleri Hızla Devam Ediyor

Daha önce Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı ve Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcılığı, Kocaeli Şehir Hastanesi Kurucu Başhekimliği görevlerinde bulunan Op. Dr. Aziz Çardak, düzenlenen törenle yeni görevini devraldı.

Devir Teslim Töreni

Törene, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, İl Sağlık Müdürlüğü Başkan ve Başkan Yardımcıları, Kamu Hastaneleri Başhekimleri ve diğer sağlık yöneticileri katıldı. Görevini devreden Uz. Dr. Sertan Acar’a teşekkür plaketi veren İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, yaptığı konuşmada, "Sertan Bey, Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne önemli hizmetler vermiş, çalışkan ve başarılı bir arkadaşımız. Yeni Başhekimimiz Op. Dr. Aziz Çardak’ın da bu başarıyı sürdüreceğine inanıyor, yeni görevinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum," dedi.

Yeni Başhekim Aziz Çardak'ın Konuşması

Yeni Başhekim Op. Dr. Aziz Çardak, törende yaptığı konuşmada, "Bu görevi devralmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. İl Sağlık Müdürümüz ve yönetim ekibine teşekkür ederim," ifadelerini kullandı. Çardak, önceki görevlerinde edindiği tecrübelerle Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'nde de başarılı çalışmalar yapmayı hedeflediğini belirtti.

Sertan Acar'ın Veda Konuşması

Törende konuşan Uz. Dr. Sertan Acar ise, “Sayın İl Sağlık Müdürümüze ve yönetim ekibine bana verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün görevi çalışkanlığıyla yakından tanıdığımız, arkadaşımız Başhekim Aziz Çardak'a devrediyorum. Başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Bizlerden destek istenilen konularda da her zaman desteğe hazırız,” diye konuştu.

Konuşmaların ardından İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, yeni Başhekim Op. Dr. Aziz Çardak’a çiçek takdiminde bulundu. Çardak, görevi devralarak yeni görevine başladı. Tören, katılımcıların tebrikleri ve iyi dilekleri ile sona erdi.