Vali muayene sırası bekleyen hastalara tek tek sordu

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, sabah saatlerinde Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek denetimlerde bulundu.

Vali muayene sırası bekleyen hastalara tek tek sordu

Kamu kuruluşları ve hastanelere habersiz ziyaretler gerçekleştirmeye devam eden Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, bugün sabah saatlerinde gittiği Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde denetlemelerde bulundu.

TIKLAYIN

Sabah mesaisine hastane denetimiyle başlayan Vali Erin, habersiz gittiği hastaneye vatandaşların kullandığı kapıdan girerek, muayene ve tedavi olmak için sıra bekledikleri polikliniklerin bulunduğu tüm katları ziyaret etti.

Muayene olmak için sıra bekleyen vatandaşlarla görüşen ve aldıkları hizmetten memnun olup olmadıklarını soran Vali Erin, kendisine iletilen şikayetleri de not aldı.

Uzun süre hastanede kalan ve yüzlerce vatandaşla tek tek görüşen Vali Erin, buradaki ziyaretinin ardından Hükümet Konağına geçerek Valilik birimlerini denetledi ve halk günü kapsamında vatandaşları makamında kabul ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 23:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Polat
Yusuf Polat - 1 yıl Önce

Sayın vali denetlesin eyvAllah vatandaşa çalışanlara karşı şiddet ve sözlü saldırı yapmamalarınıda söylesin.. Eleştiri tek taraflı olursa adil olmaz... Vatandaşta eğitilmeli devlete saygı noktasında

SIRADAKİ HABER