Bünyan ilçesinde yer alan eski Devlet Hastanesi için harekete geçildi. İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin ve Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, eski hastanede bir dizi incelemede bulundu.

Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Yemeklerden Şikayet Arttı Buca Seyfi Demirsoy Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Yemeklerden Şikayet Arttı

Ziyaret sırasında, planlanan çalışmalar hakkında görüşmeler yapıldı ve projeler üzerinde istişareler gerçekleştirildi. Yapılan incelemelerin ardından Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin, gerekli görüşmelerin yapıldığını ve projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunulduğunu belirtti.

Başkan Selahattin Metin, "Eski Devlet Hastanesi'nin konumu ve geniş oturumuyla önemli bir değere sahip olduğunu belirtmek isterim. Bu değeri atıl kalmaktan kurtarıp, en uygun ve etkili projelerle ilçemize kazandıracağız.

Çalışmalarımızı hızla tamamlayarak projeyi hayata geçirmeyi planlıyoruz" dedi. Şu an için hastane binasının hangi projeler için kullanılacağına dair detaylı bir açıklama yapılmadı.