Ünye Devlet Hastanesi'nin yeni başhekimi Dr. Yılmaz Dündar, 28 Mayıs itibarıyla görevine başladı. Dr. Dündar, Op. Dr. Ahmet Ateş’in istifasının ardından boşalan başhekimlik görevine atandı.

Ünye Devlet Hastanesinde Görev Değişikliği

Dr. Yılmaz Dündar, yeni görevine başlamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Değerli Başhekimimiz Dr. Ahmet Ateş’e, Ünye Devlet Hastanesi’ne katkılarından ve güzel hizmetlerinden dolayı Ünye halkı ve sağlık çalışanları adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyorum. Vatandaşlarımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunma yolundaki çabamız devam edecektir" dedi. Eski Başhekim Ateş de Dr. Dündar’a hastane hakkında bilgi vererek yeni görevinde başarılar diledi.

Doç. Dr. Oğuz Karahan'ın Hikayesi: Başarı, Mücadele ve Adalet Arayışı Doç. Dr. Oğuz Karahan'ın Hikayesi: Başarı, Mücadele ve Adalet Arayışı

Dr. Yılmaz Dündar Kimdir?

1971 yılında Ordu’da doğan Dr. Yılmaz Dündar, 1989-1996 yılları arasında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Meslek hayatına 1997 yılında Gümüşhane/Torul Merkez Sağlık Ocağı'nda hekim olarak başladı.

Daha sonra çeşitli sağlık kurumlarında görev yaptı:

-1997-2001:Gümüşhane/Torul Merkez Sağlık Ocağı, hekim.

-2001-2002:Gümüşhane Devlet Hastanesi, hekim.

-2002-2003:Gümüşhane Devlet Hastanesi, Başhekim Yardımcısı.

-2004-2008:Samsun Devlet Hastanesi, Diyaliz Hekimi ve TSE Uzman Denetçi.

-2008-2012:Ordu İl Sağlık Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürü.

-2012-2014:Gazi Devlet Hastanesi, Hastane Yöneticisi (Başhekim).

-2015-2017:Samsun Kamu Hastaneleri Birliği İdari Hizmetler Başkanı.

-2020-2023:Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi, Başhekim.

Dr. Yılmaz Dündar, evli ve üç çocuk babasıdır.

Dr. Yılmaz Dündar ile Ünye’de Başhekimlik Dönemi

Dr. Yılmaz Dündar, Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başlamasıyla birlikte, hastanenin sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve hasta memnuniyetini sağlamak için çalışacağını belirtti. Dündar, ekip çalışmasına önem vererek, hastane personeli ile birlikte başarılı projelere imza atmayı hedeflediğini ifade etti.

Ünye halkı ve sağlık çalışanları, Dr. Dündar'ın tecrübesi ve liderliği ile Ünye Devlet Hastanesinin daha da ileriye gitmesini bekliyor.

sağlıkpersoneliHABER.NET olarak Dr. Yılmaz Dündar’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.