Teksas Beaumont'tan Ortodontistler Mike Nelson ve Ron Risinger, Sophia Teel'e ofislerinde çalışmasının 20. yılı dönemi dolayısıyla her 1 yıl için 1000 dolar olmak üzere toplam 20.000 dolarlık ödül hediye ettiler.

Sadakatin sembolü olarak verildi

Teksas'ın Beaumont şehrindeki ortodontistler Mike Nelson ve Ron Risinger, ofislerinde 20. yıl dönümlerini kutlamak için çalışanlarından Sophia Teel'e 20.000 dolar nakit bir hediye verdiler. Bu an, iş yerindeki uzun süreli sadakatin bir sembolü olarak viral oldu.

Her yıl için Bin dolar

Sophia Teel, her yıl için 1.000 dolarlık bir sürprizle ofiste çalıştığı 20 yıl için toplam 20 bin dolarlık ödülle şaşırtıldı. Bu özel an, iş yerindeki dostluğun ve takdirin göstergesi olarak sosyal medyada milyonlarca kez paylaşıldı.

Videoda, Sophia Teel odaya girdiğinde, duygularını "20 yıla sadece bir ayım kaldı. Ama kovulmadığımı biliyorum" diyerek ifade etti. Teel, 2002 yılında Risinger & Nelson Ortodonti Uzmanları'nda stajyer olarak işe başladı ve kısa sürede kendisine kalıcı bir pozisyon teklif edildi. 

Memur Servis Ücreti Maliyeti 2,5 Milyar Lira Memur Servis Ücreti Maliyeti 2,5 Milyar Lira

Teel, bu işi sevdiğini ve çocukların gülümsemelerini görmeyi, onların kendilerine güvenlerinin artması için diş teli takmayı sevdiğini belirtti. Dr. Nelson, Sophie'nin ofiste neşe ve mutluluk getirdiğini ve müşterilerin rahatlamasına yardımcı olduğunu vurguladı. Ona göre, Sophie, işyerinde pozitif bir örnek ve güven kaynağı oldu.