Erdoğan, "2024'e bu konuda kararlarımızı almış bir şekilde gireceğimize inanıyorum" dedi. Emekli maaşlarıyla ilgili çalışmaların hızla devam ettiğini ve yakın bir zamanda sonuçlanacağını vurgulayan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: "Bu süreç uzun sürmeyecek, en kısa zamanda neticeye ulaşacağız. İlgili bakanımız çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. İlerleyen günlerde kendisiyle bir araya gelip, yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgi alışverişi yapacağız. Umuyorum ki 2024'te bu konuda kesin kararları almış oluruz."

"Torba Kanun" Teklifinin Birinci Bölümündeki İlk 29 Madde TBMM Genel Kurulundan Geçti! "Torba Kanun" Teklifinin Birinci Bölümündeki İlk 29 Madde TBMM Genel Kurulundan Geçti!

Erdoğan, enflasyonun her kesimi etkilemeyeceğini vurgulayarak şunları ekledi: "Ekonomik sorunların üstesinden gelirken işçilerimiz, memurlarımız ve emeklilerimiz de enflasyonun etkisi altında kalmayacaklar. Bu konuda attığımız adımlar mevcut durumda ve emeklilerimizin yaşadığı zorlukları anlıyoruz. Toplumun her kesimine yönelik adımlar atmaya devam ederek emeklilerimizin yaşam koşullarını iyileştirmeye çalışacağız." Dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli maaşı düzenlemeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu ve milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren müjdeler verdi. Erdoğan, "2024'e bu konuda kararlarımızı almış bir şekilde gireceğimize inanıyorum" dedi. Emekli maaşlarıyla ilgili çalışmaların hızla devam ettiğini ve yakın bir zamanda sonuçlanacağını vurgulayan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: "Bu süreç uzun sürmeyecek, en kısa zamanda neticeye ulaşacağız. İlgili bakanımız çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. İlerleyen günlerde kendisiyle bir araya gelip, yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgi alışverişi yapacağız. Umuyorum ki 2024'te bu konuda kesin kararları almış oluruz."

Erdoğan, enflasyonun her kesimi etkilemeyeceğini vurgulayarak şunları ekledi: "Ekonomik sorunların üstesinden gelirken işçilerimiz, memurlarımız ve emeklilerimiz de enflasyonun etkisi altında kalmayacaklar. Bu konuda attığımız adımlar mevcut durumda ve emeklilerimizin yaşadığı zorlukları anlıyoruz. Toplumun her kesimine yönelik adımlar atmaya devam ederek emeklilerimizin yaşam koşullarını iyileştirmeye çalışacağız."