Yenimahalle Eğitim Araştırmaya Mehmet Yılmaz Müdür Oldu!

23 Kasım tarihinde yönetim değişikliğine gidilen Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde beklenen Müdür değişikliği gerçekleşiyor. Son değişiklikle İdari Mali Hizmetler Müdürü olan Ferhat GÜNGÖR, Ankara İl Sağlık Müdürlüğündeki Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığı görevine dönerek, yerini Müdür Yardımcısı Mehmet Yılmaz’a bıraktı.

Yenimahalle Eğitim Araştırmaya Mehmet Yılmaz Müdür Oldu!

Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi eski yönetiminin sancılı olduğu kadar bitmek bilmeyen iddiaların ardından gidişi sonrasında, yeni yöneticiler Kasım ayı sonunda görevlerine başlamışlardı. Bugün Haber Merkezimize gelen bilgiye göre, hastanede sıklıkla konuşulan Mehmet Yılmaz’ın Müdür olacağı konusu gerçeklik kazanarak, İdari Mali Hizmetler Müdürlüğü sözleşmesini Yılmaz’ın imzaladığı öğrenildi. Mehmet Yılmaz’ın Müdür olarak nasıl bir performans izleyeceği, Teknik hizmetlerin hastane yönetimi üzerindeki yıkılamayan hegemonyasının devam edip etmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesi İdari Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Yılmaz, 2010 yılında Etlik İhtisas SSK Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş, 2 Kasım 2012 ile Ağustos 2014'e kadar olan dönemde Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcılığı, Ağustos 2014'den 31 Aralık 2014'e kadar olan sürede, SBÜ Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Otelciliği Müdürlüğü, 1 Ocak 2015'den sonra ise yeniden Ankara Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesine dönerek Sağlık Otelciliği Müdürlüğü yaptıktan sonra Yenimahalle İlçe Sağlık Müdürlüğünde Araştırmacı olarak görevine devam etti. Daha sonra Nyala Sudan Türkiye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 6 ay süreyle İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Yılmaz, Kasım 2019'dan itibaren Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde İdari Mali Hizmetler Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. 

TIKLAYIN

Başhekimliğe Doç. Dr. Mustafa Duran’ın getirildiği Yenimahalle Eğitim Araştırma Hastanesinde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne; Aynur YAZICI SORUCUOĞLU getirilmişti. Sorucuoğlu’nun yardımcılığı kadrosunun hala boş olduğu ve sözleşme imzalanmadığı da biliniyor.

YBÜ Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcıları ise; Uzm. Dr. Muhammet Aksoy ile Dr. Hülya Parpucu olmuştu. Mehmet Yılmaz’ın Müdür olmasıyla Yenimahalle Eğitim Araştırma’da boş olan Müdür Yardımcılığı kadrosu ise 2’ye çıkmış oldu.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 10:16

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
hüseyin hozantaş
hüseyin hozantaş - 3 ay Önce

''Teknik hizmetlerin hastane yönetimi üzerindeki yıkılamayan hegemonyasının devam edip etmeyeceği ise merakla bekleniyor.''

Teknik Birim personeli olarak bu cümlenin yalan olduğunu bilmenizi isterim

Hüseyin Hozantaş
Hüseyin Hozantaş - 3 ay Önce

Bu yazıyı yazan her kimse gelsin beni bulsun da nasıl calisiliyormus,hegemonya kimdeymis,yazdıklarıyla alakası varmı yokmu görsün.Varmi o yürek ?

Editör dikkatine
Editör dikkatine - 3 ay Önce

Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Sayın yapan arkadaşım hastanemin teknik birimini yüceltmişsin evet teknik birimin tüm ekibi hiçbir hastanede olmayan mükemmel bir ekip. Ancak iyi niyetli çalışan müdürlerini töhmet altında bırakmak insafsızlık sayın editör keşke böyle yalan yanlış haber yapmak yerine aslını araştırsaydınıx gözümüzde bir saygınlığınız olurdu

Muzaffer
Muzaffer - 3 ay Önce

Elinizden gelse ampül değiştirme işini bile hizmet alımıyla dışardan firmalara vereceksiniz, burada çıkmış reklamın iyisi kötüsü olmaz diyecek kadar ego sorunsalı yaşıyorsunuz. Sahi tEKERiniz nasıl her yönetim döneminde de dönüyor, biliyormusunuz? Neyse balık koktu burası

Ragıp
Ragıp - 3 ay Önce

Hayırlı olsun ne diyelim. Anladığım kadarıyla zaten müdür kadrosu olan birisi, layığıyla müdürlük yapmasını dilerim.

Cansu
Cansu - 3 ay Önce

Alacağı maaşın hakkını verir inşAllah

Sincan
Sincan - 3 ay Önce

Vay bu memleketin haline. Bu yoneticiler denenmis ve politize olmus insanlar. Dikkar ederseniz ayni insanlarin etrafinda donen bir saglik sistemimiz oldu. 6 ay soneada eski ekip goreve getirilir. Ha bu aeada kurtarici olarak gelen mudur ne oldu.

SIRADAKİ HABER