Sağlık Müdürü Hülür'de Sözleşmesini Yeniledi!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü E-Sağlık Daire Başkanı iken Antalya Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. Ünal Hülür, yeni dönemde sözleşmesini yenileyen Müdürler arasına katıldı.

Atamalar 10.06.2021, 13:52 14.06.2021, 23:36 Güler Sağlam
Sağlık Müdürü Hülür'de Sözleşmesini Yeniledi!

Ünal Hülür, 2014 yılında görevi Eski İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin'den devralmıştı.

DR. ÜNAL HÜLÜR KİMDİR?

Ordu'da 1971 yılında doğan Ünal Hülür, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 1993-2002 yılları arasında, Gümüşhane Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı olarak Sağlık Ocağı Sorumlu Hekimliği, Acil Hekimliği, Şube Müdürlüğü, Sağlık Müdür Yardımcılığı ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ankara'da, Sağlık Projesi Genel Koordinatörlüğü'nde Eğitim Birim Sorumlusu olarak 2002-2003 yılları arasında görev yapan Hülür, 2008 yılına kadar Hıfzıssıhha Mektebi Müdür Yardımcılığı ve Müdürlüğünü üstlendi. Sağlık Bakanlığı Bilgi İşlem ve İdari Mali İşler Daire Başkanlığı'nda, Daire Başkanı iken 2014 yılı şubat ayında Antalya İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladı.

Epidemiyolojik İnformasyon Sistemi, Eğitim Programı Yönetimi, İlkyardım Eğitici Eğitimi, Eğitim Formasyonu, Healthcare Management Training, Sağlık Ekonomisi, İzleme Değerlendirme ve Denetleme, Ulusal Hastalık Yükü ve Maliyet Etkililik Çalışması, Performans Improvement and Advanced Training Update Workshop, Sporcu Sağlığı Gelişimi Kursu, Health Sector Reform and Sustainable Financing, Flagship Learning Program, Project Management in World bank –funded Projects: Control of Project delivery (Time, Scope, Procurement, budget and resource), Project Managengement Based on Logical framework, Sağlık Eğitimi ve Sağlık Yönetimi, Sağlık İstatistiği, Proje Yönetimi, İlk Yardım Eğiticiliği, Uzaktan Eğitimle Hastane Yöneticiliği, Yabancı Dil, Bilgisayar Eğitimi, Sağlık Politikaları ve Planlama konularında diploma ve sertifikalara sahip olan Ünal Hülür, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (16)
Antalya 4 ay önce
Hey yavrum hey. Hırsızlar bir dönem daha kalıcak. Anlamak gerçekten mümkün değil artık.
Sy 4 ay önce
https://www.saglikpersonelihaber.net/m/gundem/antalya-il-saglik-mudurlugunde-akceli-isler-h9498.html
Dayanamadım yazdım 4 ay önce
Bitcoinci,yüksek topuklu ego kraliçesi özlem Karataş başkanlığa devam edecekmi. Ben en cok onu merak ediyorum. Bıktık artık milletin iş takipçiliğini yaptırmasından.
Sml 3 ay önce
Özlem Karataş için üniversiteden kadro alıp tekrar başkanlığa dönecek diyorlar. Oh kebap valla yiyin memleketi...
Sinan bey 4 ay önce
Müdür beydeki eğitimlere bak... işe gitmemiş eğitimlere gitmiş demekki
Uzmanım 3 ay önce
Eğitimden sertifikadan başını kaldıramamış demekki.... ha birde okey masasından
portakal çiçeği 4 ay önce
Ünal beyin aldığı eğitimlere Türkiyenin ilk Bakanlık olurlu CİNSEL TERAPİ eğitimi sertifikasını eklemeyi unutmuşsunuz. Hakkını yemeyelim. 81 ilde bu sertifikaya sahip tek müdür ANTALYA müdürüdür. Hayrını gör Antalya
Ah Antalyam 3 ay önce
Bakalım alt kadrolar için kimler neler verecek... ne pazarliklar dönecek... 3 yıl daha bokunla oyna antalya
TDK 4 ay önce
Bağlaç olan "de" ayrı yazılır.
Manisa 4 ay önce
Manisa ???
Akdeniz Akşamları 3 ay önce
Ünal bey acaba "çok meziyetli ki bu meziyetleri ne olduğunu en iyi çalışanlar bilir" ekibini değiştirecek mi? Yoksa bunca şeye rağmen tekrar sözleşme imzalamışken mevcut düzeni nirvanaya mı çıkaracak görecez. Niye mi tüm başkanlıkların ve uzmanların meziyetleri artık arşa yükseldi de ondan. Umarım yeter arkadaşlar bu kadar zırvalık toplanalım der yoksa fantazinin boyutları bitmek bilmez vesselam...
hahaha 3 ay önce
Esin Hanıma helikopter tahsis etmişler diye duydum bende. onu da makam arabası gibi kendisi kullanıyormuş.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
7
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?