Mersin'de meydana gelen üzücü bir olayda, bir kadın intern hekimin kendisine takıntılı olduğu iddia edilen anestezi teknikeri tarafından pompalı tüfekle vurulması sonucu ağır yaralandı. Yaşanan vahim olayda intern hekimin bacağını kaybettiği ve şu anki sağlık durumunun hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

İddialara göre, anestezi teknikeri intern hekime karşı bir takıntı geliştirerek bu takıntının sonucunda korkunç bir saldırı gerçekleştirdiği iddia ediliyor. Saldırıda intern hekim pompalı tüfekle vurularak ağır yaralandı. Olayın ardından intern hekim, acilen hastaneye kaldırıldı ve bacağını kaybetti. Ayrıca, intern hekimin hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Prof. Dr. Nermin Yeniköse vefat etti! Prof. Dr. Nermin Yeniköse vefat etti!

Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıf öğrencisi Nidanur N., Yenişehir ilçesi Çiftlikköy Mahallesi'nde bulunan kız öğrenci yurdu önünde, kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından pompalı tüfekle bacağından vurularak ağır yaralandı. Olayın ardından yaralı öğrenci acilen Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Silahlı saldırgan ise olay yerinden hızla kaçtı. İhbar üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, saldırganın kimliğini belirlemek ve yakalamak için çalışmalara başladı. Yapılan incelemeler sonucunda, zanlının hastanede anestezi teknisyeni olarak görev yapan E.K. olduğu tespit edildi.