Bugün sarı sendika diyerek karalamaya çalıştıkları yapıya daha bir yıl önce “dava” diyen, kendi paylaşımların da Sağlık Sen Genel Merkezi için “yakın temas içerisinde çalıştığım” diyen, ziyaretçisi olmayan yeni kurulmuş sitesine binlerce lira harcanan paranın kaynağının ne olduğunun bilinmediği, detaylarını aşağıda vereceğimiz tamamen fake hesaplarla, fake takipçilerle, sahte anket oylarıyla Sosyal medya balonu adi, namussuz, ahlak dışı ithamları dün yayan şahıs, Sitemizi rüşvet almakla, hatta şantaj sayılacak ithamlarla, sayısı 5'i geçmeyen gerçek takipçisinin olduğu sahte sosyal medya çöplüğünde iftira silsilesine maruz bırakmıştır.

furkan-ali-ciftcioglu

Sağlık Personeli Haber sağlık camiası ile ilgili konuları ele alan, çoğu zaman bazı kesimlerin tepkisini çekebilecek şekilde haberler yayınlayan 5 yıllık bir haber sitesi. 5 yıllık süre zarfında bu adi, bu namussuz, bu ahlak dışı suçlama sahiplerinin dışında tek bir kurum ya da kişi tarafından sitemizle ilgili rüşvet vb. şantaj kabul edilecek para isteme vb. ithamlarla karşılaşmadık. 

OLAYIN BAŞLANGICI ŞU ŞEKİLDE:

Daha bundan birkaç hafta önce SABİM platformunda yer alan sendikaların iş bırakma eylemi ile ilgili kararı hakkında, platformda yer alan bir sendika ile ilgili GSS Sendikası’nın genel merkez hesabından Platform’da yer laan bir sendika için “bölücük” suçlaması yapıldı. Gelen tepkiler sonrası sendika hesabından yaptığı paylaşımı kaldırdı. Paylaşımı kaldırmak zorunda kalan çapsız, “bu benim kişisel görüşümdür” diyerek U dönüşü yaptı ama tepkiler dinmedi. Haber değeri taşıyan bu tepkileri ekran görüntüleri ile beraber sitemizde yayınladık. (Haberi okumak için tıklayınız) Kurumsal kimliği olduğu gerekçesiyle muhatap aldığımız adi, namussuz, ahlak dışı ithamları dün yayan şahıs o dönemde sitemize ulaşarak görüşme talebinde bulunmuştur. 

90 BİN TL NAKİT TEKLİFLERİNİ GERİ ÇEVİRDİK, HAZMEDEMEDİLER!

Görüşme talebi konusunu ise; “sitenize reklam vermek istiyoruz” şeklinde olmuştur. Gelen talep sonrası hem site Kurucumuz, hem de Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz, namussuz, ahlak dışı ithamları yapan Genel Sekreter tarafından söylenen yere katılım sağlamıştır. Kendisinin davet ettiği Cafe'ye namussuz, ahlak dışı iftira kampanyası mimari Genel Sekreter ile sitemizle herhangi bir bağı olmayan Y.B isimli şahıs gelmiştir. 

“SATILIK NE KALEMEMİZ NEDE KÖŞEMİZ VAR”

Sitemizde reklam yayınlamak isteyen tarafa, diğer tüm reklam vermek isteyenlere sunulan paket anlatılmış, bahsedilen 180.000 TL namussuz, ahlak dışı ithamların sahibi Genel Sekreter tarafından 2 taksit halinde ödenmek kaydıyla tarafımıza teklif edilmiş, ancak tarafımızca kabul edilmemiştir. “90 bin TL’yi hemen ödemek istiyoruz” diyerek, sitemizi kirli çıkarlarına alet etmek için heyecanlanan çapsıza karşı duruşumuz: “BİZİM SATILIK KALEMİMİZ YOKTUR” olmuş, davet edildiğimiz Tepe Prime’da bulunan Cafe’yi terk ederek görüşmeyi sonlandırmışızdır. 

MADEM RÜŞVET İSTENDİ, 1 AY BOYUNCA NEYİ BEKLEDİNİZ? 

Şimdi iddia başlığı altında, ruslardan satın aldığınız instagram hesabında söylediğiniz gibi rüşvet isteyen hatta şantaj yapan kişilere karşı Ankara’nın göbeğinde sendikacılık oynayan bu namussuz, ahlak dışı ithamları paylaşan genel sekreter, neden aynı gün ya da ertesi gün Savcılık ya da Emniyet Müdürlüğü aracılığıyla suç duyurusunda bulunmamıştır.

MADEM RÜŞVET İSTENDİ! NEDEN RÜŞVET İLE İLGİLİ SAVCILIĞA GİDEMİYORSUNUZ!

Madem rüşvet isteniyor sizden, madem genç sağlık çalışanı meslektaşlarınızın aidatlarına göz dikiliyor, yalan iftiraya başvurarak kendinizden rüşvet talep edildiğini utanmadan paylaşarak “algı” yapmak yerine, neden üyelerinizin hakkını ilk gün SAVCILIĞA giderek korumadınız! Neden 1 ay beklediniz? 1 ay sonunda terör suçlamasıyla iftira başlığı ile yaptığınız mahkeme başvurusunu sanki rüşvet iddiası için yapmışsınız gibi tiyatro çeviriyorsunuz?

AYLIK 2,5 MİLYON LİRALIK SENDİKAL BÜTÇE ARKALARINDA..

Aylık 2 MİLYON 550 BİNE yakın üye aidatı ile oluşan sendikal bütçenize güvenerek, tazminattan, hukuktan, kanundan çekinmeden asılsız iftiralara imza atarak namussuzca paylaşımlar yapabilirsiniz. Nasıl olsa ödeyeceğiniz tazminat sizden değil, size güvenen sağlık çalışanlarının ödediği aidatlardan karşılanacak. 

1 TL RÜŞVET İSTEDİYSEK…

Sizi görüşmeye biz davet ettiysek, sizden 180.000 değil 1 TL rüşvet istediysek, Genel Başkanınızın iddia ettiği gibi “şu kadar lira para verirseniz haber yapmayız” gibi ucu açık herhangi bir cümle kullandı isek biz site olarak size uzak olan “NAMUS, ŞEREF, HAYSİYET” kavramların tüm negatif hallerini herkesin huzurunda kabul edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti adaleti önünde de hesap VERMEYE her zaman hazırız.

90 + 90 BİN = 180 BİNİ KABUL ETMEMEMİZİN KUYRUK ACISI İFTİRA MI OLDU?

Ancak “reklam vermek istiyoruz” diyerek görüşme talep eden, "Osman’la ben özellikle anlaşma yapmak istiyoruz, Diğer yönetim kurulu üyelerine kabul ettireceğiz, “90.000 TL’yi hemen verelim” dediğiniz halde “1 TL” sizden para almayan sağlık personeli habere bu namussuz iftiraları atmanızın sonucu olarak Ankara Cumhuriyet Başsavcılığında Avukatımız aracılığıyla gerekli yasal girişimleri başlattık, sonuna kadar hakkımızı arayacağız.

Hakim karşısında herkes elindeki şahit ve delillerle olayı anlatacak, telefon kayıtları, HTS kayıtları, ortamda bulunan bizim haricimizde ki kişinin beyanları mahkeme tarafından dinlenerek olay neticelenecek. Ve bu aşamanın tüm detayları sağlık çalışanlarıyla da anbean paylaşılacak. 

RUS MENŞEYLİ İNSTAGRAM HESABIYLA NEYİ AMAÇLIYOR? 

Peki namussuz, ahlak dışı ithamları yayan Genel Sekreter kendi normal Instagram hesabını dahi sırf yüksek takipçili göstermek için mi Rusya’dan almıştır? (kendi beyanı rus menşeyli olduğu yönünde) Rus hayranlığı takipçi kasmak için mi gelişmiştir yoksa bilmediğimiz başka bir rus sempatisi mi bulunmaktadır?  

furkan-ali-ciftcioglu-r10

MADEM RÜŞVET İSTEDİK, NİYE SONRASINDA WHATSAPP’DAN HABER LİNKİ GÖNDERDİN?

Bir sosyal medya kullanıcısının bu namussuz, ahlak dışı ithamları yayan Genel Sekretere yaptığı hakaret sonrası kazandığı tazminatı Mehmetçik Vakfına Bağışlattığı yönündeki kendi sitesindeki haber linkini, Tepe Prime’daki görüşmeden sonra dahi (güya rüşvet istemişiz ya o görüşmede) whatsapp üzerinden yazı işleri müdürümüze göndererek, “iyi bir insan olduğum algısı oluşturmak için bunu haber yapın lütfen, ismim bu dönemde karalandı" diyerek rica da bulundun mu bulunmadın mı? Bu taleplerin karşılanmadı diye mi kendi talep ettiğin görüşmeyi 1 ay sonra rüşvet istediler diyerek yaygara koparıyorsun? 

İremMedya Genel Sekreterin mi? İlişkisi Ne?

İremMedya kullanıcı adıyla webmaster forumlarında namussuz, ahlak dışı ithamları yayan Genel Sekreter mesajlar yazmaktadır. İremMedya kullanıcısı sözde kız kardeşi adına kayıtlıdır ama bu kullanıcı ne hikmetse Genel sekreterin cep telefonu numarasını yazmaktadır. İremMedya kullanıcının telefon numarası ile genel Sekreterin telefon numarası birebir aynıdır.

irem-medya-furkan-ali-ciftcioglu

ÜCRETLİ TT ÇALIŞMALARININ PARASI NERDEN GELİYOR?

İremMedya kullanıcı adıyla (namussuz, ahlak dışı ithamları yayan Genel Sekreterin webmaster forumlarındaki kullanıcı adıdır. Bu kullanıcının telefon numarası ile Çapsız genel Sekreterin telefon numarası birebir aynıdır) webmaster forumlarında ücretli Twitter hastag çalışması için yaptığınız harcamaları nereden karşılıyorsunuz? 

sahte-tt-calismalari

BU DEĞİRMENİN SUYU NERDEN GELİYOR?

İremMedya kullanıcısının (namussuz, ahlak dışı ithamları yayan Genel Sekreterin webmaster forumlarındaki kullanıcı adıdır. Bu kullanıcının telefon numarası ile Çapsız genel Sekreterin telefon numarası birebir aynıdır)  göstermelik sağlık siteleri adına yaptığı harcamaların kaynağı nedir? 1 yıl önceki değeriyle sadece kullanmadığı haber yazılımı bedeli 15 bin TL, mobil uygulamaya 7500 TL, 3 büyük haber sitesine reklam olarak ödenen 10 bin TL, tanıtım yazıları, sahte sosyal medya hesapları, sahte takipçiler vs derken 1 yıl öncenin değeriyle 100 Bin TL gibi devasa tutarları bulabilecek bütçenin kaynağı nereden karşılanmaktadır? Kısaca bu değirmenin suyu nereden geliyor?

saglikagi-furkan-ali-ciftcioglu--telegram

saglikagi-furkan-ali-ciftcioglu--telegramsatin-alinacak-gruplar

saglikagi-furkan-ali-ciftcioglu-2

SEMİH DURMUŞ’TAN ALDIĞINIZ REKLAMIN TUTARI NE KADAR?

2022’de açtığınız siteye daha bir ay olmasına karşılık o dönemki Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş’un reklamlarını yayınlamak için ne kadar ücret aldınız?  Özellikle Twitter hesabı başta olmak üzere sahte kullanıcı satın alarak oluşturduğunuz takipçiler için ajanslara ödenen paranın kaynağı nereden geldi? Nereden geliyor? 

semih-durmus-reklam

semih-durmus-reklam-1

SAHTE KADIN HESAPLARIYLA SENDİKACILIK MI YAPIYORSUNUZ? 

Aşağıdaki örnekte olduğu gibi “3 adet fake kadın hesabı satılık” ilanlarında olan mesajınızı dikkate alarak bir çok Takipçisi yüksek fake hesaplar satın alarak, sonrasında isimlerini sağlık çalışanları ile ilgili kullanıcı adları ile değiştirerek iftira kampanyalarında kullanmak namussuzluk mu? Adilik mi? Yoksa sendikacılık mı?

post

İŞİNİZ SENDİKACILIK MI? PR’CILIK MI?

2022 yılının en başarılı il sağlık müdürünü” seçiyoruz diyerek 21 Ocak 2023 tarihinde yakın ilişkilerinizin olduğu bir il sağlık müdürünün sırf milletvekili aday adaylığı sürecindeki PR çalışmasına sendikanızı ve sosyal medya hesaplarınızı alet ettiniz mi etmediniz mi? 

saglik-muduru-twitter4--1

Göstermelik anket için aşağıda görseli de yer alan sosyal medya duyurusuyla satılık anket oyu talep ettiniz mi? etmediniz mi? 

saglik-muduru-twitter4-

saglik-muduru-twitter-3

saglikagi-furkan-ali-ciftcioglu