Whatsapp Durumları Artık Facebook'ta

Whatsapp ile beraber aynı zamanda facebook'un da sahibi olan Mark Zuckerberg, sahibi olduğu popüler anlık mesajlaşma uygulamasını geliştirmeye devam ediyor. Hikayeler özelliğini daha da belirgin hale getirmek için WhatsApp kullanıcılarının durumlarını Facebook Hikayeler'de paylaşmalarının önünü açacak.

Whatsapp Durumları Artık Facebook'ta

WaBetaInfo tarafından aktarılan bilgiye göre şirket, servisleri arasında çapraz platform paylaşım özelliğini daha da ileri seviyeye getirmek istiyor.Bildiğiniz gibi Facebook, geçtiğimiz yıl kullanıcıların hizmetine sunduğu özellik ile Instagram kullanıcılarının paylaştıkları hikayeleri tek tuş ile Facebook hikayelerde de paylaşmasını mümkün kıldı. Benzer bir özellik şimdi de WhatsApp durumlarına geliyor.

TIKLAYIN

WaBetaInfo’nun tweetine göre Facebook, yakın zamanda kullanıma sunacağı özellik ile WhatsApp kullanıcılarının paylaştıkları durumları tıpkı Instagram hikayelerde olduğu gibi tek tuşla Facebook Hikayeler’de paylaşmasına izin verecek.

Facebook, Snapchat’ten ‘esinlendiği’ Hikayeler özelliğini ilk olarak Instagram’a getirmişti. Hikayeler, Instagram’da fazlasıyla ilgi görmüş olsa da Facebook’ta çok az sayıda kullanıcı tarafından kullanıldı. Şirket, çapraz platform paylaşımları ile Facebook Hikayeleri canlandırmaya çalışıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 16:46

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER