Turkcell İkinci El Telefon Satışına Başladı!

Bir basın toplantısı düzenleyen Turkcell yenilenmiş ikinci el akıllı telefon satışına başlayacağını duyurdu.

Turkcell İkinci El Telefon Satışına Başladı!

Yurt dışında "Refurbished" olarak adlandırılan yenilenmiş ikinci el telefon satışı yavaş yavaş ülkemizde de popüler bir hale gelmeye başlıyor. Geçtiğimiz dönemlerde Hepsiburada.com yenilenmiş ikinci el telefon satışına başlamıştı. Bir basın toplantısı düzenleyen Turkcell yenilenmiş ikinci el akıllı telefon satışına başlayacağını duyurdu.

Turkcell tarafından hayata geçirilen yeni proje ile hem kullanılmış cihazları Turkcell’in internet sitesi üzerinden satmak mümkün hale geliyor hem de yetkili teknik servis testinden geçirilip orijinal parçalarla yenilenmiş ürünler 1 yıl garantili olarak alınabiliyor.

Turkcell'in internet sitesi aracılığı ile satılacak olan yenilenmiş ikinci el akıllı telefonların Turkcell garantisi ile satılacağını da ekleyelim. Satılan telefonlarda bir problem çıkması halinde kullanıcılar garanti süreci için akıllı telefonun markasına değil Turkcell'e başvuracak. 

TIKLAYIN

Kayıt dışı ekonominin önüne geçmeyi hedefleyen Turkcell, yenilenmiş cihaz tercih eden müşterilere de yasal olarak güvenli bir alışveriş platformusunuyor. Turkcell'in yenilenmiş ikinci el akıllı telefon satışının şu an için pilot bölgelerde başladığını da ekleyelim.

Pazar araştırmalarına göre son bir yıl içinde ikinci el cep telefonu alma eğilimi yüzde 7’den yüzde 11’e çıktığını dile getiren Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, bu nedenle yenilikçi yaklaşımlarına bir hizmet daha eklediklerini paylaştı.

Turkcell'in sunduğu yenilenmiş ikinci el akıllı telefon platformu hem akıllı telefon satın almak isteyen hem de akıllı telefonunu satmak isteyen kişiler tarafından kullanılabiliyor. Eğer akıllı telefonunuzu satmak istiyorsanız buradanTurkcell'e başvurabilirsiniz. 

İkinci el cihazını satmak isteyen tüm kullanıcılar Turkcell.com.tr üzerinden online formu doldurarak bu işlemi yapabilecek. Turkcell tarafından yapılan teklifi kabul ettikleri takdirde, cihazları gelip alınacak ve ücreti hesaplarına nakit olarak yatırılacak. Cihaz satışı gerçekleştirenler ayrıca dönemsel olarak, farklı seçeneklerde sunulan hediye çeklerine de sahip olacaklar.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 10:03

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER