Zengin: Hastanelerde Üyelerimize Mobing ve Sürgünler Hızlandı!

Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, üyelerine yönelik mobing ve sürgünlerin hızlandığını ileri sürdü.

Sendika 15.01.2021, 09:45 15.01.2021, 09:49 Güler Sağlam
Zengin: Hastanelerde Üyelerimize Mobing ve Sürgünler Hızlandı!

Sosyal paylaşım sitesinden, “Ordu ilimizde liyakatsiz idareciler tarafından son günlerde üyelerimize yapılan mobing sürgünler hızlanmıştır” diyen Zengin, şunları söyledi:

“Sırtlarını bir yere dayayarak güçlerini oturdukları koltuktan alanlar, unutmayın ki: ‘Kul hesap yapsa da Allah’ın dediği olur’.

Deşifre edeceğiz!

TIKLAYIN

Pandemide yoğun çalışan sağlık personeli daha ne kadar eziyete mağruz kalınacak. Bütün Türkiye'nin alkışladığı sağlıkçılar, ücret adaletsizliği, izin yasakları gibi özlük sorunlarıyla uğraşırken, liyakatsiz yöneticiler tarafından nereye kadar ezilecek?

Allah ömür verirse iyileşirsek önümüzdeki hafta baskı ve zülüm uygulananları hastaneler ve kurumlar önünde yapacagımız basın açıklamasıyla deşifre edeceğiz.

Ordu il sağlık müdürünü göreve davet ediyoruz. Hukuksal zeminde gerekli işlemleri yapacağız.”

Gözde Özgür/Ordu Hayat

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Mersin 2 ay önce
Birazda Mersine el atın. Mersin sendika temsilcileri uyuyor. Türk sağlık sen bir tane uzman dahi atayamazken daha neyi bekliyor. Bu acziyetin sebebi nedir
Att 2 ay önce
Bırak Allah aşkına, ne farkınız var diğer sendikadan. Hiç sesiniz çıkmıyor. Biraz genel merkeze baskı yapın arkadaş. Bir biat kültürü işlemiz içimize, tepedeki ne derse alttaki onu dinliyor. Sahanın derdini yetkililere anlatmak namus borcunuz. Aldığınız paranın karşılığı üyelerinizin sizden beklentilerini karşılamaktır...
6
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?