Türk Sağlık Sen'den Zehir Zemberek Açıklama: Ergenler Gibi Eline Telefonu Alıp Cıyaklamaya Başlayan Malum Şahıs...

Sağlık Sen Erzincan Başkanına yönelik sözlü ve fiili saldırı yapıldı açıklamasının ardından Türk Sağlık Sen Genel Merkezi zehir zemberek bir açıklamada bulunarak, "Kamuda huzur bozanlara, çalışana baskı kuranlara, ahlaksızlara, yalancılara, yancılara, yağcılara ve yandaşlara karşı gerekeni yapmaktan da hiçbir teşkilat mensubumuz çekinmeyecektir. Çünkü zalime merhamet mazluma ihanettir." dedi.

Sendika 05.05.2020, 13:44 07.05.2020, 22:09
Türk Sağlık Sen'den Zehir Zemberek Açıklama: Ergenler Gibi Eline Telefonu Alıp Cıyaklamaya Başlayan Malum Şahıs...

Türkiye salgınla uğraşırken ve tüm sağlık çalışanları kahramanca bir mücadele verirken bazı kendini bilmezler yeni atanan sağlık çalışanları başta olmak üzere çalışanlar üzerinde tahakküm kurmaya çalışmaktadırlar. Bunu yaparken de her türlü ahlaksızlığa bulaşmaktan çekinmemektedirler. Kendilerine yakışanın da bu olduğunu biz biliyoruzda onlarda bunu doğruluğunu ispat için uğraş vermektedirler.

Devlet, millet ve çalışan gibi bir derdi olmayıp sadece kendi menfaat daireleri etrafında dolananlar bu seferde Erzincan’da Hastanede sicil (özlük) birimine oturup çalışanların iletişim v.s özel bilgilerini alırken şube yöneticilerimiz tarafından suçüstü yakalanmışlardır. 

Sendikacı iseniz alanlarda, çalışanların bulunduğu ortamlarda olmak yerine sicil bölümünde ne işiniz vardır ?

Çalışanların kamuya emanet ettiği özel bilgilerini niçin almaya çalışıyordunuz? Buna nasıl cüret ediyorsunuz? sorularına cevap veremedikleri için kendilerine bunun ahlaksızlık olduğu ve hiçbir çalışanın mahrem bilgisi alamayacakları hatırlatılıp tepki gösterilmiştir.

Suçüstü halinin paniği ile eline telefonu alarak ergenler gibi kayıt yapıp cıyaklamaya başlayan malum şahıs suçunu bastırmak için bir de şiddete uğradım diye iftira atmıştır. Bu iftiraya malum-sen de dört elle sarılmıştır. 

TIKLAYIN

Buradan açıkça ifade ediyoruz bunların yaptıkları ne sendikacılıktır ne de sendikal bir faaliyettir. Düpedüz ahlaksızlık ve şahsiyetsizliktir.

Haksızlığa suskun kalmadığımız gibi ahlaksızlığa ve şahsiyetsizliğe de geçit vermeyeceğiz. 

Huzur bozanlara, çalışana baskı kuranlara, ahlaksızlara, yalancılara, yancılara, yağcılara ve yandaşlara karşı gerekeni yapmaktanda hiçbir teşkilat mensubumuz çekinmeyecektir.

Çünkü zalime merhamet mazluma ihanettir.

Herkes bunu iyi bilmeli ve zihnine kazımalıdır. 

Önder KAHVECİ
Genel Başkan

Yorumlar (5)
Adalet 6 ay önce
Sn.Önder Kahveci bu işin aslını öğrenmek için acilen Erzincana tanınmayacak bir ekip göndermesi ve bu olayın gerçekliğini ortaya çıkarmasıdır.Türk sağlık senin ERzincan daki yönetimden bazı kişiler personele karşı çok baskıcı,kaba ve itici davranıyorlar.Korkum o ki.genel başkanı yanıltmaya çalışmaları..
doğrusu 6 ay önce
Eğer bu iş bir iftira ise sn.genel başkan Önder Kahveci Erzincan daki yönetimini değiştirmeyi düşünmelidir.Ne olursa olsun hiçbir bahane velev ki söylenilenler doğru olsun,kaba kuvvet uygulamayı meşru hale getiremez..Erzincan da zar zor kazandığı yetkili sendikayı kaybetme riski de ortaya çıkabilir..
Erzincan da ki olay! 6 ay önce
Şöyle bir durumun olduğu da söyleniyor.Sendika yönetimi(Türk sağlık sen) çalışanları müdürürlerinin odsaına çağırıp,sendika değiştirmeleri için ikna çabası olmuş.Sayın Önder Kahveci bu konuları araştırıp öyle hareket etmeli,yoksa bu şekilde kalırsa kendisi hak. dada hayal kırıklığı oluşacaktır..
adalet 6 ay önce
Sağlık senin yönetimi de daha dikkatli davranmalı,personel bilgilerine ve mahrumiyete dikkat etmelidir.
adalet 6 ay önce
Öncelikle şunu söyliyelim,eğer H.ibrahim bey özlükte gerçekten personelin gizli bilgilerini istediyse hata etmiştir.Fakar sadece personelin iletişim bilgilerini istediyse bunda bir sakınca olmaması gerek.Ayrıca Erzincan da ki türk sağlık senin yani sn.Önder kahvecinin Erzincan da bulunun sendika yönetiminden bazı arkadaşlar,çok kaba,itici ve baskıcı davranıyorlar.Korkum o ki,bu insanların yalan söyliyebilecekleri ve genel başkan Önder Kahveci yi yanıltmak isteyebilecekleri.
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?