PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Türk Sağlık-Sen, TTB ve Ses Sendikası Birlikte Eylem Yaptılar

14 Mart tıp bayramında Türk Sağlık Sen ve Ses sendikasının Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi önünde birlikte basın açıklaması düzenlediler.

Sendika 30.03.2022, 14:00 30.03.2022, 19:58 Erdoğan Can
Türk Sağlık-Sen, TTB ve Ses Sendikası Birlikte Eylem Yaptılar

14 Mart tıp bayramında Türk Sağlık Sen ve Ses Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi önünde birlikte basın açıklaması yaptılar.

İki sendika beraber açtıkları pankartta “Hiç Bir Yere Gitmiyoruz Mücadeleye Devam. BİRLEŞE BİRLEŞE KAZANACAĞIZ” yazarak Cumhurbaşkanının açıklamasına göndermede bulunmayı ihmal etmediler.

Diğer taraftan Türk Sağlık Sen Antalya İl Başkanı Turan Turhan Kepez Devlet Hastanesi önünde Türk Tabipler Birliğinin düzenlediği basın açıklamasına da katılarak TTB eylemine destek verdi. 

ÜYELERİNDEN TEPKİ GELDİ, PAYLAŞIM KALDIRILDI

Antalya Türk Sağlık Sen Eylemi kendi sayfasından paylaştıktan sonra üyelerinden gelen tepki üzerine gönderiyi sayfalarından kaldırdılar. Halbuki Sendikaların birlikte hareket edip aynı davada birleşmeleri Sağlık Personeli açısından önemli bir gelişmeydi. 

Yorumlar (16)
Veli cab 2 ay önce
Hak aramak için pkk lılarla ynı yerde durmam
Ali Yılmaz 2 ay önce
TSs tap birliği ses hep aynı ywre hizmet ediyor
Sağlıkçı 2 ay önce
Veli vab kardeş sen böyle sığ düşündüğün sürece çok ezer bunlar bizi,artık sağı solu yok bu işin ,hep beraber eylem yapmamız lazım
saglikci 2 ay önce
veli cab/arkadas bi basin aciklamasini vatana ihanete bagladiniz ya pes diyorum/siyaset yapmak istiyorsaniz gidin istifa edin siyaset yapin /bunu herkes icin diyorum/
Veli cab 2 ay önce
Sağlıkçı kardeş insanim memleket bayrak ezan sevdası olmalı üç kuruş için vatanıma silah sıkanlarla yanyana durmam sen durabilirsin
Börteçine 2 ay önce
"Birleşe birleşe kazanacağız" yazmışlar birde hangi kirli planda birleştiniz? Esnafın camını kırmak için mi? Kaldırım taşlarını sökmek için mi? Devletin milletin malına zarar vermek için mi? Hiç yakışmadı memuriyetimin başından beri devam ettirdiğim üyeliğimi yarın ilk iş sonlandırıyorum.
cebeci 2 ay önce
ne varki bunda,alt tarafı sendikal bir tepki göstermişler. bazı tarikat yuvalarında ki tecavüz olayları daha mı masum?
Bozkurt 2 ay önce
Yılların Türk sağlık sen üyesi olarak bu durumdan çok rahatsız oldum. Umarım bir açıklama yaparlar yoksa milliyetçi duruşuyla bildiğimiz sendikamdan istifa etmek durumunda kalacağım. Yazık gerçekten.
Ümit 2 ay önce
Milliyetçiyim deyip sendikamda türk yazıyor diyorlar başı sonu pkk lı olanlaea birleşe birleşe kazanacağız diyorlar daha ne oldun tencere tava
Börteçine 2 ay önce
Recayi Madaslı facebook biyografinde " dik duruştan taviz vermeyen karakter sahibi adalet ve hak için mücadele eden sağlıkçı diyosun. Eminmisin???
Recayi madaslı 2 ay önce
Bu haber, sağlık senin Antalya ilindeki acizlik ve çöküş içinde olduğunu gösteriyor. İsmim RECAYİ MADASLI trollerin gazlayarak yorumlarının zerre önemi yoktur. Dürüst olmak lazım. En arkada kendini saklamaya çalışan yan dönme pozları veren sağlıksen işyeri TEMSİLCİSİ abimi de alkışlıyorum. Erdemlilik göstermiş ve eyleme katılmış. ŞİMDİ soruyorum Türkiye'nin 3 büyük sendikası eylemde görüntülenmiş sıkıntı ne. İkisi önde, yetkili sendika sağlıksen yetkilisi en arkada yan dönmüş. Fotoda gözükmeyeyim diye ama bizde cepheden çekilmişi var. İl Sağlık müdürlüğü önünde sağlıksen hariç tüm STK ların beraber yapmış olduğu eylemi de tabipler odası ile yapmış demek ahlak erezyonudur. Türkiye kamusen 30 yıllık çizgisi belli bir konfederasyon dur. ÜYE devşirmek adına bu kirli ve karalamaya asla kabul edemeyiz. Site yöneticisi ve editörleri haber yapmak için haber yapmasınlar. Aslı astarı olmayan haberleri alıp, yayınlamasınlar. Ahlak ve edep ömürlük lazım insanlara. Ne mutlu türküm diyene.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?