Türk Sağlık Sen Temsilcisi Pozitif Olduğu Halde Otel Toplantısında İddiası!

Türk Sağlık Sen İş Yeri Temsilcisi Ömer Koyuncu’nun Korona testi pozitif olmasına rağmen sendika toplantısına katıldığı iddia edildi

Sendika 19.11.2020, 12:44 19.11.2020, 18:51 Güler Sağlam
Türk Sağlık Sen Temsilcisi Pozitif Olduğu Halde Otel Toplantısında İddiası!

TEMSİLCİLER TOPLANTISI

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Denetleme Kurulu Üyesi Ömer Çeker birkaç gün önce sendikanın ilçe ve iş yeri temsilcileri ile temsilciler toplantısını gerçekleştirmiş, toplantıda 2021 yılında kamu çalışanları ile gerçekleştirilecek sözleşme görüşmelerinde dair açıklamalarda bulunulmuştu.

Türk Sağlık Sen Başkanından Sert Açıklama: Sendikamıza FETÖ Taktiği Uyguluyorlar haberi için tıklayınız

POZİTİF ÇIKMIŞ

Söz konusu toplantıya katılanlar arasında yer alan ve Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görev yapan Ömer Koyuncu’nun Korona testi pozitif olmasına rağmen toplantıya katıldığı iddia edildi. Sendikanın iş yeri temsilcisi olan Koyuncu’nun Wellborn Otel’de düzenlenen toplantıya katılmaması ve evinde izolasyon halinde bulunması gerektiği öne sürüldü.

KENDİ HESABINDAN DA PAYLAŞMIŞ

Toplantının sohbet kısımlarında da maske takmadığı gözlenen Koyuncu’nun toplantıya dair fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştığı da iddia edilirken, sağlık çalışanı ve sendika temsilcilerinin konunun önemini bildiği halde neden kurallara uymadıkları merak ediliyor. Bakalım Ömer Koyuncu konuyla ilgili iddialara yanıt verecek mi?

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
Sağlıksız sağlıkçı 9 ay önce
Sendikalılara korona bulaşmıyo herkes türksaglık sen e derler bunlar
olmaz 9 ay önce
olmaz onlara bişey vatan sağolsun derler bize yedirirler...
İftira karşıtı 9 ay önce
Toplantı tarihinden 5gün sonra rahatsızlanmıştır arkadaşımız, o tarihte café lerde açıktı, yasak yoktu. Ayrıca kahvaltı yaparken maske nasıl takılacak biliyorsunuz madem cağ kebabı yerken de taksaydınız keşke...
Karamanın koyunu sonra çıktı oyunu 9 ay önce
Çamur at izi kalsın demekki böyle iftira haberleri kimin yaptırdığını herkes biliyor ama gerçekler ortaya çıkınca nasılda susuluyor.
32
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?