Türk Sağlık-Sen Şube Açılışı Yaptı!

Türk Sağlık-Sen Antalya Şube binasının açılışında Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, "Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, çalışanın hakkını korumak için sendikal mücadeleyi sürdüreceklerini" bildirdi.

Sendika 10.07.2021, 12:58 10.07.2021, 13:03 Güler Sağlam
Türk Sağlık-Sen Şube Açılışı Yaptı!

"Şunu hiç kimse unutmasın ki çalışanın hakkının, hukukunun korunması noktasında çalışanın yanında durmaktan Türkiye Kamu-Sen bir santim geri durmayacaktır" diyen Kahveci, Muratpaşa ilçesi Tahılpazarı Mahallesi'ndeki Türk Sağlık-Sen Antalya Şube binasının açılışında davetlilere konuştu. Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonunun kuruluşunun bu yıl 29'uncu yıl dönümü olduğunu belirten Kahveci, "son üç yıl içinde toplam 40 binin üzerinde üye artışı sağladıklarını" ifade etti.

Çalışanların haklarını sonuna kadar arayacaklarını vurgulayan Kahveci, "Türkiye Kamu-Sen, 29 yılda bu tavrını net bir şekilde ortaya koydu. Şunu hiç kimse unutmasın ki çalışanın hakkının, hukukunun korunması noktasında çalışanın yanında durmaktan Türkiye Kamu-Sen bir santim geri durmayacaktır. Onun için mücadelemizde, davamızda haklıyız ve güçlüyüz." açıklamasında bulundu.

Açılışın ardından Kamu Sen Temsilcileriyle bir araya gelen Kahveci, "Türkiye Kamu-Sen Antalya teşkilat yöneticilerimizle bir araya gelerek yaklaşan Toplu sözleşme ve çalışmalarımızla ilgili istişarelerde bulunduk." dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
sayın genel başkanım sizleri seviyoruz 3 hafta önce
memur
emergency 3 hafta önce
sendika değil erkekler kulübü mübarek
25
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?