Türk Sağlık-Sen Konuk Evi Törenle Açıldı! - Güncelleme

Türk Sağlık-Sen tarafından 2018 yılında temeli atılan Türk Sağlık-Sen konuk Evi bugün düzenlenen törenle hizmete giriyor.

Türk Sağlık-Sen Konuk Evi Törenle Açıldı! - Güncelleme

Açılışa MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Yaşar Yıldırım, Deniz Depboylu, Mevlüt Karakaya ve Kamil Aydın, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı İlker Darıcı  ile Konfederasyonumuza bağlı sendikaların genel başkanları, Yönetim kurulu üyeleri ve şube başkanlarımız katıldılar. 

Önder Kahveci konukevinin açılışında yaptığı konuşmada Konukevini kendi imkanlarıyla yaptıklarına dikkat çekerek “Biz kurucu değerlerine sahip çıkarak gelenekten geleceğe taşıyacağız. Bu anlamda yeni hizmetleri önemsiyoruz. Konukevimiz helalinden yapılmış bir binadır. Kendi öz kaynaklarımızla yaptık. Uzun süredir yapmak istiyorduk. Yapmak arzusundaydık.

Çok şükür ki gerçekleştirdik.  Sendikamıza konukevimizi kazandırdık. Buradan sadece Türk Sağlık-Sen değil, Türkiye Kamu-Sen bağlı sendikalarımızın üyelerinin tamamı ve yakınları faydalanacak. Bizle beraber yüreği atan herkese bu kapımızı açık. Toplam kapasitemiz 88 kişilik. Türkiye Kamu-Sen olarak sürekli  kurumsal anlamda yeni hizmetleri yapıyoruz.

Misafirhanemiz ile de sosyal sendikacılık alanında önemli bir hizmeti gerçekleştirmiş olduk. Bir Konukevi’nde İstanbul’a açmak istiyoruz. İnşallah onu da gerçekleştireceğiz” dedi.

Açılışımızda bir konuşma Yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yaşar Yıldırım’da Konukevinin hayırlı olmasını dileyerek sivil toplumda bu tür hizmetlerin önemli olduğunu vurguladı. Konukevini oldukça beğendini belirten Yıldırım çalışmalarımızda kolaylıklar diledi. 

TIKLAYIN

Konuşmaların ardından yapılan dua ile Konukevi kurdele kesilerek açıldı ve hizmete başladı. 

Konuk evinin açılışı nedeniyle Genel Başkan Önder Kahveci açıklamasında;

“Bir yıl önce temelini heyecan ve gururla attığımız Türk Sağlık-Sen Konuk evimizin açılışını yine büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştiriyoruz. Allah milletimize ve camiamıza hayırlı ve uğurlu eylesin.” dedi.

TÜRK SAĞLIK-SEN KONUKEVİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Resepsiyon Tel : (312) 320 20 25

Müdüriyet Tel : (312) 320 20 26

Faks : (312) 320 20 29

E-Posta : konukevi@turksagliksen.org.tr

Adres : Demirlibahçe Mahallesi Doğanbahçesi Sokak No : 27 Mamak/Ankara

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 11:32

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 8 ay Önce

Helal olsun türk sağlık sene üyelerini düşünüyor il dışından Ankara gelen üyeler mis gibi konaklayacak artık konaklama sorunu kalmayacak.bakta gör bunları 17 senedir yetkili sağlık sen bak ta gör adamlar çalışıyor sizler 17 senedir Luk otellerdeki konaklamalarinizdan verdiğiniz paralardan böyle 3 yana konaklama evi yaptırdınız ama nerede sağlık calisanini düşünmek kim sizler kim.

TÜM YARDIMCI HİZMETLER SINIFINA ACİL ÇAĞRIMDIR.2351 VHKİDEN BİRİ.
TÜM YARDIMCI HİZMETLER SINIFINA ACİL ÇAĞRIMDIR.2351 VHKİDEN BİRİ. - 8 ay Önce

Geçmişinizi bilmeyenlerin şimdiki halinize başlık atmasına, şimdi ki zamanda yanınızda olmayanın geleceğinize laf etmesine, ve yarın güzel günlerinizde bu kişilerin yer almasına izin vermeyin..
Şunu da unutmayın kendimizden başka dostumuz yok herkes çıkarı kadar bizimle..

TÜM YARDIMCI HİZMETLERE ACİL ÇAĞRIMDIR.2351 VHKİ DEN BİRİ
TÜM YARDIMCI HİZMETLERE ACİL ÇAĞRIMDIR.2351 VHKİ DEN BİRİ - 8 ay Önce

Geçmişinizi bilmeyenlerin şimdiki halinize başlık atmasına, şimdi ki zamanda yanınızda olmayanın geleceğinize laf etmesine, ve yarın güzel günlerinizde bu kişilerin yer almasına izin vermeyin..
Şunu da unutmayın kendimizden başka dostumuz yok herkes çıkarı kadar bizimle..

SIRADAKİ HABER