Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci: Tek Ödeme Verilsin, O da Maaşa Zam Olsun!

"Ayrımcılık içeren, adaletsiz, derde derman olmayan ve günü değil saati bile kurtarmaya yaramayacak bu düzenleme çalışanların beklentilerine cevap vermekten fersah fersah uzaklıktadır. " diyen Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ""TEK ÖDEME verilsin o da maaşa zam olsun” talebimiz yapılacak tek düzenlemedir.." açıklamasında bulundu.

Sendika 24.09.2020, 18:12 24.09.2020, 20:11 Güler Sağlam
Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci: Tek Ödeme Verilsin, O da Maaşa Zam Olsun!

Kahveci Sosyal Medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamasında;

TIKLAYIN

"Ayrımcılık içeren, adaletsiz, derde derman olmayan ve günü değil saati bile kurtarmaya yaramayacak bu düzenleme çalışanların beklentilerine cevap vermekten fersah fersah uzaklıktadır. "TEK ÖDEME verilsin o da maaşa zam olsun” talebimiz yapılacak tek düzenlemedir.." dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (9)
Hemşire 4 ay önce
Seyyanen zam gelmeliler döner sermayeler de iyileştirilmesi. Hemşire 2 bin TL, pratisyen Dr 3, uzman Dr 6 olacak şekilde düzenlenmeli.
memur 4 ay önce
sendika derhal görevini bırakmalı 0.50.en yüksek 87 tl verilecek olan ek ödeme onurumuzu kırmıştır sadaka istemiyoruz yazıklar olsın
Sendikacı 4 ay önce
Siz zaten sendika yöneticileri olarak her yerde idarecilik yaptığınız için paraya ihtiyacınız yok insanları savunduğunuzda yok sizi gidi menfaatçiler sizi
Ali 4 ay önce
Seni ve partini anca kullanirlar.Kim takar seni
Saglikci 4 ay önce
Bu dünya sana güzel Önder Efendi.Etliye sütlüye karışmadan arasira bir iki açıklama yaparak sahadaki militanlarının gözünü boyarsın, sonrada vatan hainleriyle işbirliği yaparak Ulkucuyum dersin.Chp gibi bos ve beleş asalak gibi bu ülkenin sırtından nemalanırsın.
Saglikci 4 ay önce
Ondan sonrada gel bu sendikalarda dur sizin sendikanız batsin rezil ettiniz saglikcilari
Saglikci 4 ay önce
hemen şimdi istafa edin........
helal başkanıma ,öğretmenime.saygılar 4 ay önce
sağlık meslek lisesindeyken öğretmenimdi. onun öğrencisi olmak bir gurur. adam gibi adamdır. sendika başkanlığını da hakkıyla yapıyor. gercekten bizler gibi düşünüp talepler de bulunuyor. ben sahsen boyle para alacagıma. seyyanen maasa yapılacak 100 tl bile olsa zammı tercih ederim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-10
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?