Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci: Tek Ödeme Verilsin, O da Maaşa Zam Olsun!

"Ayrımcılık içeren, adaletsiz, derde derman olmayan ve günü değil saati bile kurtarmaya yaramayacak bu düzenleme çalışanların beklentilerine cevap vermekten fersah fersah uzaklıktadır. " diyen Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, ""TEK ÖDEME verilsin o da maaşa zam olsun” talebimiz yapılacak tek düzenlemedir.." açıklamasında bulundu.

Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Kahveci: Tek Ödeme Verilsin, O da Maaşa Zam Olsun!

Kahveci Sosyal Medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamasında;

TIKLAYIN

"Ayrımcılık içeren, adaletsiz, derde derman olmayan ve günü değil saati bile kurtarmaya yaramayacak bu düzenleme çalışanların beklentilerine cevap vermekten fersah fersah uzaklıktadır. "TEK ÖDEME verilsin o da maaşa zam olsun” talebimiz yapılacak tek düzenlemedir.." dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 20:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemşire
Hemşire - 4 hafta Önce

Seyyanen zam gelmeliler döner sermayeler de iyileştirilmesi. Hemşire 2 bin TL, pratisyen Dr 3, uzman Dr 6 olacak şekilde düzenlenmeli.

memur
memur - 4 hafta Önce

sendika derhal görevini bırakmalı 0.50.en yüksek 87 tl verilecek olan ek ödeme onurumuzu kırmıştır sadaka istemiyoruz yazıklar olsın

Sendikacı
Sendikacı - 4 hafta Önce

Siz zaten sendika yöneticileri olarak her yerde idarecilik yaptığınız için paraya ihtiyacınız yok insanları savunduğunuzda yok sizi gidi menfaatçiler sizi

Ali
Ali - 4 hafta Önce

Seni ve partini anca kullanirlar.Kim takar seni

Saglikci
Saglikci - 4 hafta Önce

Bu dünya sana güzel Önder Efendi.Etliye sütlüye karışmadan arasira bir iki açıklama yaparak sahadaki militanlarının gözünü boyarsın, sonrada vatan hainleriyle işbirliği yaparak Ulkucuyum dersin.Chp gibi bos ve beleş asalak gibi bu ülkenin sırtından nemalanırsın.

Saglikci
Saglikci - 4 hafta Önce

Ondan sonrada gel bu sendikalarda dur sizin sendikanız batsin rezil ettiniz saglikcilari

Saglikci
Saglikci - 4 hafta Önce

hemen şimdi istafa edin........

helal başkanıma ,öğretmenime.saygılar
helal başkanıma ,öğretmenime.saygılar - 4 hafta Önce

sağlık meslek lisesindeyken öğretmenimdi. onun öğrencisi olmak bir gurur. adam gibi adamdır. sendika başkanlığını da hakkıyla yapıyor. gercekten bizler gibi düşünüp talepler de bulunuyor. ben sahsen boyle para alacagıma. seyyanen maasa yapılacak 100 tl bile olsa zammı tercih ederim.


SIRADAKİ HABER