PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Tabipler Birliği Başkanı’nın Evinde Kalaşnikof Mermisi Çıktı

Bugün sabah saatlerinde TSK’ya attığı iftiralar nedeniyle gözaltına alınan Şebnem Korur Fincancı’nın evinde yapılan aramalarda kalaşnikof mermisi, tabanca ve örgütsel kitaplar bulundu.

Sendika 26.10.2022, 22:03 Cansu Polat
Tabipler Birliği Başkanı’nın Evinde Kalaşnikof Mermisi Çıktı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Şubesi tarafından başlatılan operasyon kapsamında Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı, sabah saatlerinde İstanbul’da gözaltına alınmıştı.

Gözaltı işlemi uygulanan TTB Başkanı Fincancı’nın evinde yapılan polis aramasında, örgütsel El kitapları başta olmak üzere tabanca ve kaleşnikof mermileri bulundu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Şube Müdürlüğü ekipleri İstanbul Kadıköy’de Şebnem Korur Fincancı’nın evine yaptığı operasyonda, Fincancı gözaltına alarak Vatan Caddesi’ndeki Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesine getirdi.

Tabipler Birliği Başkanının evinde yapılan aramalarda suç barındıran materyallerle ilgili işlemlerin tamamlanmasının akabinde Ankara TEM’e teslim edileceği belirtildi.

Yorumlar (4)
Atilla 1 ay önce
Söylediğine göre dedesinden kalmış. Muhtemelen dedesi de teröristti bu ermeni tohumunun.
Saglikci 1 ay önce
Adalete ve devlet yönetimine güvenim kalmadı bu konu doğru bile olsa benim aklımdan o bulunanları kendilerinin oraya koymadigini kim söyleyebilir diye gecer. Bence turkiyede bir beka sorunu var fakat bu beka sorunu dış güçler olarak bizlere lanse ettirilenler büyük ölçüde değiller. Asıl sorunumuz dis birlikci iç güçler ataturk genclige hitabede bu dönemde yasananlari cok guzel anlatmis. Insanların hafizalari gidasizliktan bitmis durumda bir siyasi parti lideri dun baska bir siyasi liderine agiza gelmeyecek laflar soyleyip bugun onunla ayni yolda yuruyebiliyor. O partiye oy verenlerde oy vermeye devam ediyor. Sanırım sedat pekerin bu iddiaları aydinlatilmadan bu tarz haberlere inanamicam.
mehmet53 1 ay önce
kendileri koysa bi kalaşnikof mermisi mi koyar sadece???
hemşire 1 ay önce
artık hekimlere gitmekten korkar olduk, üye sayılarını açıkladılar 130binlerde yok daha neler,