PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sürekli İşçilerin Gece Zammını Ödemeyen Kurumları Genel Müdüre Şikayet Ettiler

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Vekili İsmail Kaya’yı ziyaret eden Öz Sağlık İş sendikası yönetim kurulu görüşme sırasında işçilerin gece farkını ödemekte direnen kurumlar olduğunu belirterek bu kurumları Kaya'ya şikayet etti.

Sendika 24.03.2022, 23:20 24.03.2022, 23:48 Cansu Polat
Sürekli İşçilerin Gece Zammını Ödemeyen Kurumları Genel Müdüre Şikayet Ettiler

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Vekili İsmail Kaya’ya Öz Sağlık İş sendikası yönetim kurulu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GECE ZAMMINI ÖDEMEYE YANAŞMAYAN KURUMLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Yapılan ziyarette, il bazında gece zammını ödemeye yanaşmayan kurumlarla ilgili konuyu da gündeme getiren Genel Başkan Yardımcılarımız, sorunun çözümü için yapıcı öneriler de sundular.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Vekili Kaya’da, sağlık işçilerinin sorunları ve çözüm önerilerine ilişkin olarak Sendikamız ile sık sık bir araya gelinmesinin faydalı olacağını belirtti.

Samimi ve çözüm odaklı gerçekleşen ziyarette, iş kolumuza ilişkin diğer konular ve sorunlar hakkında da istişarelerde bulunuldu.

Genel Başkan Yardımcıları Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş ve Süleyman Doğan’dan oluşan Sendika heyeti Genel Müdür Vekili Kaya’ya hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

.

Yorumlar (1)
asabi 2 ay önce
siyasi partinin ağzıyla ise girenler paraya doymadı
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?