Sözleşmesi Uzatılan Sağlık Müdürü Semih Durmuş'u Ziyaret Etti!

Kırklareli İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Dr. Çiğdem Cerit'in sözleşmesinin uzatılmasının hemen ardından Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'u ziyaret ettiği öğrenildi.

Sendika 09.10.2020, 12:27 09.10.2020, 12:34 Güler Sağlam
Sözleşmesi Uzatılan Sağlık Müdürü Semih Durmuş'u Ziyaret Etti!

Sağlık Sen Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmeye Kırklareli İl Sağlık Müdürü Sn. Dr. Çiğdem Cerit eşi de katılırken, Genel Başkan Semih Durmuş ziyareti sosyal medya hesaplarından da paylaştığı gözlendi.

TIKLAYIN

Kırklareli Sağlık Müdürü  Dr.Çiğdem CERİT' nin sona eren sözleşmesi uzatıldı. CERİT dün 8 Ekim 2020 itibariyle Ankara'da yeni sözleşmesini imzaladı

Yorumlar (8)
Uzun Adam 4 ay önce
son direktifleri almaya gitmiştir
veremli 4 ay önce
uzak durma,elini öp:)))))))
Sağlıkçı 4 ay önce
Karı koca gitmişler. Neyin bistı bu? Sözleşmesi feshedilsin.
saglikcalisani 4 ay önce
Bunuda gördük ya
ss 4 ay önce
acaba neden ziyaret ediyor ...
Adil 4 ay önce
Kesinlikle yıllardır süregelen müdürlerin hepsi değişmeli. Yıllardır cemaat bağlantılıdır da kalmıştır. Gata başhekim yard gibi. Sağlık Bakanlığı imajı yenilemek adına topyekun sıfırdan yapılandırılmalıdır.Covidle mücadeleyi yürüten sağlık personelidir idare değişimi hiçbir şekilde personel çalışmasını sekteye uğramaz.
Sacit 4 ay önce
Isparta merkez toplum sağlığı merkezi de öyle mikrop kaynıyor heryer idari boşluk hat safhada. Hastaneye dönmek istiyoruz bu kadar lakayıt bir kurum görmedim. Ayrıca filyasyon üzerinden haksız kazanç sağlayanlar var. Aylardır sahada hiç görmediğimiz kişiler usulsüz bir şekilde filyasyon ekibine kendilerini ekletip haksız kazanç sağlayacak. Bu listede aldıkları paraya doymadılar astronomik para alan halk sağlığı başkanı ve il sağlık müdürü bile var. Bu kadar ufakçı olunmaz
Yazar 3 ay önce
Camur at izi kalsin
-1
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?