PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sendika Genel Başkanı Maaşını Soran Üyelere Cevap Verdi

Sendika Genel Başkanlarının maaşlarını çalışanların sorduğunu belirten Genel Başkan Kuruoğlu, altı aylık sendika geliri ve kendi maaşını doğrudan paylaştı.

Sendika 20.09.2022, 07:01 20.09.2022, 20:23 Cansu Polat
Sendika Genel Başkanı Maaşını Soran Üyelere Cevap Verdi

Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Levent Kuruoğlu ücretsiz izin sürecinin 6. ayında olduğunu belirterek, sendikadan ne maaş ne de MEB’den ek ders ücreti almadığını söyledi.

Hürriyetçi Eğitim Sen Genel Başkanı Kuruoğlu, ne sendikadan herhangi bir maaş ne de ücretsiz izinde olduğu için Milli Eğitim Bakanlığından ek ders ücreti almadığını açıkladı.

Kuruoğlu maaşı ile ilgili yaptığı açıklamada, Hürriyetçi Eğitim Sen’in üyelerden kesilen sendika aidatlarını %74’ünü il temsilciliklerine gönderdiğini belirterek “altı aydır ücretsiz izinde olduğunu vede sendikadan maaş almadığını” ifade etti.

Diğer taraftan Eğitim İş Genel Merkezide maaş bordrosunu yayınladı. Eğitim İş Genel Başkanı Kadem Özbay ne kadar maaş alıyor sorusuna Genel Merkez bordro ile cevap verdi.

Yorumlar (4)
UKALA 2 hafta önce
ÖKÜZ ALTINDA BUZA ARAMA ADAM YAYINLAMIŞ İŞTE SENİN SENDİKA DA YAYINLASIN GÖRELEMİ BİNDİKLERİ ARABALAR SENİN PARANLA ALINDI GEZ TOZ YE İÇ PARA ÖDEME SEN KENDİNİ SORGULA UKALA
Sizi gidi İşguzarlar 2 hafta önce
Ücretsiz İzinden önceki Bodronu yayinlasaydin.
Veya izinden sonraki alacağını.
Mu ha ha ha
38 2 hafta önce
Bu adam 6 aydır evini nasıl gecindiriyor peki?
Bir iş yapıyorsa tabiki karşılığını alsın ama normalde kazanacağı maaşında çok üstünde bir maaş almasın sendikadan.
inandırıcı değil 2 hafta önce
Kendi kontrolünde olan birşey ve istediği gibi bordro düzenleyip yatirtabilir ve maaş almadan da geçinebiliyor ise belliki çalışanlara değil de başka bir yerlere hizmet ediyor diye düşünülebilir bence çok etik birşey değil ve de inandırıcı değil bankaya bir kalem yatırıp ayrıca bir kalem daha yatırabilir hepsi kendi kontrolünde zaten inandırıcı gelmedi 25 bin alan büyük sendika başkanları en azından yorum yapmayarak aldığını kabul etti
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?