Sendika Başkanının Başhemşire Eşine MHP İl Başkanından Sert Sözler!

Cumhur ittifakının ortağı MHP'nin Ordu İl Başkanı, Ordu Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olan aynı zamanda Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz'ın eşi hakkında sert eleştirilerde bulundu.

Sendika 31.05.2020, 19:48 31.05.2020, 20:19
Sendika Başkanının Başhemşire Eşine MHP İl Başkanından Sert Sözler!

MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz sosyal medya hesabından yağtığı paylaşımla sert eleştirilerde bulunurken, Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz başta olmak üzere sendika başkanlarının eşlerine hastanelerde yetki verilmemesi gerektiğini söyledi. " o hanım efendiye soruyorum sen bir kalem imzayla geldin bir imzayla gidersin" diyen İl Başkanı Köksal Yılmaz, " yarın saat 13 de MHP il başkanlığında yapacağım basın açıklamasıyla bunları tek tek kamu önünde açıklayacağım " dedi.

İşte Köksal Yılmaz'ın O Açıklaması;

TIKLAYIN

"Sendika başkanlarının eşlerine hastanelerde yetki verilmemeli sonra dertlerini anlatmaya çalıştıkları kurumdaki insanlarının yerleri bir günde değişiyor hayırdır orası senin babanın bakkal dükkanı değil orası bu virüs nedeniyle eşini çocuğunu annesini babasını görmeden milletimize hizmet ediyorlar ama nerde anlayışlı baş ? Hemen sen bana nasıl soru sorarsın yer değiş buradan o hanım efendiye soruyorum sen bir kalem imzayla geldin bir imzayla gidersin ordaki kendi sendikalı insanlara bile sırf kendi egon yüzünden onları bile eziyorsun türk-sağlık senlilere neler yapıyorsun Allah bilir yarın saat 13 de MHP il başkanlığında yapacağım basın açıklamasıyla bunları tek tek kamu önünde açıklayacağım herkes görevini yapacak kimse o verilen makamı gecesini gündüzüne katan bütün riskler karşısında çalışan insanlarımız üzerinden kendi kinini almaya kalkmasın." dedi.

Öte yandan Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Ahmet Yılmaz "Sendika Başkanı, Elinde Pastası Sağlık Müdürünün Doğum Gününü Kutladı: Nice Yıllara Müdürüm!" başlıklı haberimizde de duyurduğumuz gibi elinde pastası ile İl Sağlık Müdürünün doğum gününü kutlayarak, sosyal mesafe kurallarını hiçe sayarak pasta kesim törenini sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (17)
Yahya 5 ay önce
Düzen bu somuru ve masa,kasa,kose donemi hepsi fasa fiso hak adalet vs.kitaplarda yaziyor.
Sanki sizin gecmis donem cok iyiydi.Sn Bakan Osman Durmus aracinda sendika uyelik formlari tasuyordu.Toplum olarak guce,maka,erge paraya göre evriliyor
Sedat 5 ay önce
İstanbul sana cevap beğendirecek halim yok. O zaman tersten oku bide. Bu adam da diyorki ben yaparım sen yapamazsın.
istanbul 5 ay önce
şimdi bunun cevabı bumu zamanında sen yaptın şimdi ben yapıyorum.. olan garibana olsun..
Sedat 5 ay önce
Yahya kardeşim tebrik ederim. Herkes sütten çıkmış ak kaşık sanki. Güç kime geçse aynısını yapar. Çok yerinde bir yorum
Mustafa Can 5 ay önce
Sendika başkanının olmazsa
İlçe başkanı yada il başkanının yakını olur o zaman da istediğini yapar
Liyakat ve sınavla atama olmadığı sürece
Bu böyle devam eder.
Eskki genel başkan bu günler için böyle e sisteme ses çıkarmamıştı.
memur 5 ay önce
tesadüfe bakın AMASYA da da sendika başkanının eşi Başhemşire......
yazık 5 ay önce
gerçekten yazık şu düştüğümüz hale sendika başkanı eşi başhemşire...
Ülkü 5 ay önce
Samsun MHP İl Başkanı'da buradaki sağlık-sen başkanının eşi neden sağlık müdürlüğü'nde geçici görevli diye sorabilir mi acaba? Yıllardır tayin, geçici görev isteyip de merkeze gelemeyen hemşirenin, ebenin başı kel mi diye sorabilir mi?
Saglikci 5 ay önce
Ey gidi ey bunlar türk sagliksenlilere neler çektirdiler Allahlarindan bulsunlar.. onlar sen bizden değilsin diye neler yaptılar. Kendi adamlarını kolladılar. InşAllah en kısa zamanda hepsi gider. Bundan önceki sağlık sen başkanı eşini baş hemşire yapasini bilmiyor muydu. Yapmadı işte.. bunların zihniyeti bu derhal alınmalı
Tarafsız sağlıkçı 5 ay önce
Konuya bide başhemşirenin eşi sonradan demokratik bir seçimle Başkan seçildi diye doğru şekilde haber yapsanız.
Gerçekler 5 ay önce
Onlar halimden memnun, biz halimizden memnunuz, korkuyla üye olanlar, bunları da hak ediyor, kusura bakma da sizi nereye sürecekler sanki, karakterini verdikten sonra, geriye ne kalıyor? Çankırıya bakın herkes halinden memnun, üstelik malumsenliler, ciddi savcılık sürecindeler, gene de korkuyor insanlar, yazıklar olsun korkanlara.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?