PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sendika Başkanı Sağlık Çalışanlarının Maaş Promosyonu İçin Cumhurbaşkanına Seslendi!

Sağlık çalışanlarına verilen banka maaş promosyon ücretlerinin mevcut ekonomik şartlara göre yeniden güncellenmesini isteyen Şube Başkanı, "bu hususunda desteğinizi bekliyoruz" dedi.

Sendika 27.01.2022, 04:58 Zeynep Elmalı
Sendika Başkanı Sağlık Çalışanlarının Maaş Promosyonu İçin Cumhurbaşkanına Seslendi!

Sağlık Sen'in renkli şube Başkanlarından birisi olan Adana Başkanı Bekir Nennioğlu, "Cumhurun başı Sayın Cumhurbaşkanım." diye başladığı paylaşımında;

Dünyamizi iki seneden beri kasıp kavuran covid-19 belasına karşı canla başla mücadele eden Sağlık Çalışanlarımiza ilginizi ve de  desteğinizi biliyoruz.

Bunu en son olarak Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle  sağlık çalışanlarıni belediyelere ait  toplu taşıma araçlarında ücretsiz taşıma uygulamasını uzatmanızla gördük ve  şahit  olduk..

Şahsınızdan bu sefer de  ekonomik olarak sıkıntılı bir süreç geçirdiğimiz bu dönemde 2 sene önce yapılan banka promosyonlarının mevcut ekonomik şartlara göre yeniden güncellenmesi hususunda desteğinizi bekliyoruz.

Ülke genelinde İdarelerin  yaklaşık  20-25 devlet bankası ile  anlaşma yaptığını bu süreçte  devlet bankalarının yapacagı iyileştirme ve güncelleme lokomotif olacaktır.

Böylece promosyonlarının iyileştirme ve güncelleme işine  özel bankalar da katılmak zorunda kalacaktır.

Dolayısıyla ülke genelinde sağlık çalışanlarına ek bir ödeme olacağını belirtmek istiyorum.

Bunu ancak siz yaparsınız Sayın Cumhurbaşkanım , size olan güvencemiz tamdır.

Yorumlar (4)
ebe 4 ay önce
koronadan başka hiçbir şeyi görmediler duymadılar . oturup kalkıp koronayı konuştular. korona yükü altında ezilen sağlıkçı birde sistem yükü altında iyice ezildi.
yorgunluğumuz bir yana aldığımız risk bir yana bizi bu değersizlik ayrıca mahvetti
Ali UBAY 4 ay önce
lafonten den masallar ekranda böyle geri planda ise süt dökmüş kedi gibi sus pus
Dr. White 4 ay önce
meraklanmayın hekimsendikası olarak biz davamızı actık. bitti artık hekimlerle aynı promosyonu almanız. kım cok maas alıyorsa o daha cok promosyon alacak. yıllardır hekımler sayesınde fazla fazla promosyon aldınız. bu haksızlık son bulacak.
tonyalı 4 ay önce
Ben babama sordum (kendisi hakim), mübaşir ve katiplerle aynı promosyonu mu alıyorsunuz diye; olur mu öyle şey dedi, herkes maaşı oranında alıyor dedi
24
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?