Sendika Başkanı Başhekim Kandil Dolayısıyla Simit Dağıttı!

Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay ve yönetim kurulu üyeleri,Mevlit-Kandili nedeniyle Konya’da bulunan sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıttılar.

Sendika 29.10.2020, 20:00 29.10.2020, 22:37 Güler Sağlam
Sendika Başkanı Başhekim Kandil Dolayısıyla Simit Dağıttı!

TIKLAYIN

Konya Sarayönü Devlet Hastanesi Başhekimliği görevinin yanında Sağlık-Sen Konya Şube Başkanlığı görevini de yürüten Ahmet Uzunay, Mevlit Kandili münasebetiyle sağlık çalışanlarını, çalıştıkları kurumlarda ziyaret ederek hem kandillerini kutladılar, hem de kandil simidi ikramında bulundu.

Konu hakkında bilgi veren Konya Sarayönü Devlet Hastanesi Başhekimi ve Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Dr. Ahmet Uzunay ”Konya Sağlık-Sen Yönetimi olarak Konya il Merkezinde bulunan Şehir Hastanesi, Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Numune Hastanesi, Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Meram Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, Karatay ilçe Sağlık Müdürlüğü, Selçuklu İlçe Sağlık Müdürlüğü, Meram İlçe Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Laboratuarı ve Konya Merkezde bulunan 34 adet 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda çalışan sağlık çalışanlarımızın Mevlid Kandillerini kutlayıp, kendilerine kandil simidi ikramında bulunduk” dedi.

Yorumlar (6)
konya saglıksen 1 ay önce
bedava baskanlık aldı doner yerıne hak hukuk yerıne mılletı sımıtle avutuyor
Ragıp 1 ay önce
Başhekim maaşı en az 18 bin + Sendika Başkanı Maaşı 14 bin = 32 bin lira aylık maaş. Güzel para. Şimdi birde açıklama yapar, böyle maaş yorumları pandemiyle mücadele de sağlık çalışanlarına zarar veriyor diye:)))
Uye 1 ay önce
Ahmet bey profesyonel başkanlık yapmadigi için sendikadan 5 kuruş maaş almiyor. Atıp tutmadan önce yönetmelikleri okuyun cahil olmayın.
Sultan 1 ay önce
Evet nakis gida kandil degil cemaat simidi
Kanat 1 ay önce
Konyada sağlık yönetimi boşluğunu dolduran Ahmet başkana yönetim kuruluna ve delegelere sonsuz teşekkür ederiz. Covid doneminde ve bu yönetim boşluğunda beyaz yakalı kimseyi görmedik.
İnsan 1 ay önce
Davul elinde tokmak elinde vur babam ha vur
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?