PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Semih Durmuş’u Ağlaya Ağlaya, Sırdaşım Diyerek Davet Eden Sen Değil misin?

Sağlık Sen Genel Başkanlık seçimlerini kaybetmesinin ardından uzun zamandır sessizliğini koruyan Metin Memiş’in sendika kurduğu iddiaları sonrası Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şube’den zehir zembelek açıklama geldi.

Sendika 07.09.2022, 23:44 10.09.2022, 20:15 Cansu Polat
Semih Durmuş’u Ağlaya Ağlaya, Sırdaşım Diyerek Davet Eden Sen Değil misin?

Sağlık Sen Ankara 1 Nolu Şube Başkanlığı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

İnsanda Biraz Utanma Duygusu Olur!

3 yıl genel başkan yardımcılığı, 8 yıl genel başkanlık yapmış metin memiş sendikamızdan istifa etmiştir. Ben varsam sendika var, yoksam sendika yok zihniyeti, çapsız bir zihniyettir. İnsan da biraz utanma duygusu olur.

Fitneyi Fesadı Sendikaya Sen Soktun!

8 yıl genel başkanlık yapmışsın fitneyi fesadı sendikaya sen sokmuşsun, hala ve hala yalanlarla iş yapmaya çalışıyorsun. Sana yazıklar olsun.

Mevcut genel başkanın iş bilmezliğinden bahsediyorsun. 2015 seçimlerinde sayın genel başkan Semih Durmuş’u ağlayarak, dava arkadaşım, sırdaşım, herşeyim diye kürsüye davet eden sen değilmisin? Herşeyiniz komedi.

Yenileceksin!

Siyasilerle fotoğraflarını yayınlıyorsun. Sen bu fotoğrafları Sağlık Sen Genel Başkanı sıfatıyla çektirdin. Hangi yüzle paylaşım yapıyorsun. Hangi yüzle biliyormusun? Ben sendika kuracağım bana yol verin yüzüyle. Yenileceksin.…....

Yorumlar (37)
Sağlık çalışanları 3 hafta önce
Dökün birbirlerinizin kirli çamaşırlarını ortaya da sizlerin nasıl biri olduğunuzu bilmeyen kalmasın bilenler biliyor da birşeyler yapamıyor halen sizlere güvenip üyeliğini devam ettiren sağlık çalışanlarına açıyorum
HASAN DURAN 2 hafta önce
ŞU HEMŞİRE KULLANICI ADLI ZAARA SESLENİYORUM.SANA KİMSE ZAM FELAN VERMEDİ SEN 12-13 SENE ÖNCE ALDIĞIN DÖNER SERMAYE SEVİYESİNE BİRAZ YAKLAŞTIN SADECE.ŞU ŞAKŞAKÇILIKTAN VAZGEÇİN YAHU
ront. 3 hafta önce
yorumuna katılıyorum. herkes herşeyi biliyor, vakti saati gelince yağdanlıklar kendilerine yeni bir KAP bulurlar:))))))))))
Hemşire 3 hafta önce
Ben sağlık sen üyesiyim ve değiştirmeyecek çünkü onlar sayesinde lisans tamamladım. 4 yıllık fakülte mezunu oldum. Başkanlar olarak da semih durmuş daha iyi. Teşvik sistemini kurdu ve cebimiz para gördü. Haziranda sıfır alıyorduk. Şimdi en azından 732₺ temel 600₺ teşvik alıyoruz. Hekimlere oranla az ama hiç yoktan iyidir. Eğer Aralık'taki yasa geçseydi ki semih durmus stop dedi beş kuruş vermeyeceklerdi şimdi seyyanen 1300₺ zam aldık buna şükür. Hiç olmamasından 1300₺ olması daha iyi.
eeee aaaaa 3 hafta önce
"haydi ordan"
tivirlo ismail gibi olmuş yorumun hahaha eeee aaa aaaaaa aaa :)))
Haydi ordan 3 hafta önce
Sektel laa
Sağlık camiası 3 hafta önce
MENFAATCİ PİSLİKLER.HEPİNİZ AYNI B...SUNUZ BİT YAVRULARI.MİLLETİN HAKKINI YEDİNİZ YATACAK YERİNİZ YOK.ANKARA'DA ADAMIM DİYE GEZİYORSUNUZ.UTANMAZ BÖCEKLER...
DEVLET MEMURU 3 hafta önce
BETER OLUN.. DAHA BU İYİ GÜNLERİNİZ.BİRBİRİNİZİ YİYECEKSİNİZ. ÇALIŞANLARIN HAKKINI YEDİNİZ.DARMADAĞIN OLACAKSINIZ.YAPAYDINIZ .. ÇÜNKÜ BİRİLERİNİN ELİYLE KURGULANMIŞ SENDİKACILIK YAPIYORSUNUZ. BÜTÜN YARDIMCI HİZMETLER SINIFININ İKİ ELİ İKİ YAKANIZDA OLACAK.SİZLERE HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.
Sendika mı? 3 hafta önce
Memişden enceki genel başkan Mahmut Kaçar nerde--Milletvekili
Metin Memiş-- istifa etmiş..
Semih Durmuş---loading
İl şube başkanları---Ballı maaşlarla koltuklarını koruma derdinde
Anlayacağınız, üyeler kimsenin umrunda değil...
Sağlık personeli 3 hafta önce
"Bana arkadaşını söyle, Sana kim olduğunu söyleyeyim"....(hepiniz aynısınız)
adnan seref 3 hafta önce
BİT YAVRUSU TATLI SU BALIKLARI.NE OLDU DÜN DOST VE KARDEŞ GİBİYDİNİZ .
MÜDÜR 3 hafta önce
METİN MEMİŞ GENEL BAŞKAN SEÇİLEMEYİNCE KADROSUNUN BULUNDUĞU BAKANLIK MERKEZ TEŞKİLATINDAÇALIŞMASI GREKİR ANCAK KENDİSİ BANKAMATİK MEMUR POZİSYONUNDA.SON İKİ YILDA BAKANLIKTA BİRKAÇKEZ KENDİDSİNİ GÖRDÜK.MESAİ TAKİBİ KARTLI SİSTEMLE YAPILIYOR.BIRAKIN SENDİKA KURUP BAŞKAN OLMAYI MÜSTAFİ SAYILIP MEMURİYETTEN ÇIKARILMASI GEREKİR.
abd 3 hafta önce
herkes rant kavgası peşinde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?