PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Semih Durmuş Yaz Şenlikleri‘ne Devam Ediyor

Sağlık Sen tarafından ilki Gaziantep'te düzenlenen yaz şenliğinin 2.si İstanbul şubeleri tarafından İstanbul’da organize edilirken Semih Durmuş ve katılanlar stres attı.

Sendika 20.06.2022, 19:22 21.06.2022, 01:19 Cansu Polat
Semih Durmuş Yaz Şenlikleri‘ne Devam Ediyor

Sağlık Sen’in düzenlediği “sağlık fest” organizasyonuna Ak Parti Esenler elediyesinin destek verdiği öğrenilirken Şenliğe Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Yardımcıları ve İstanbul’dan bir çok sağlık personeli ve ailelerinin katıldığı öğrenildi.

Sağlık Fest, akşam sahne alan ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’un konseri ile devam ederken sağlık çalışanlarının aileleriyle keyifli dakikalar yaşadığı belirtildi.

DURMUŞ: SAĞLIKTA ŞİDDET VE MALPRAKTİS SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ

Sağlık çalışanlarının her durumda ve her şartta fedakârca görevlerini yaptıklarını anlatan Semih Durmuş, bizlerde hem siyasi iradeden hem bürokratik iradeden hem de Sağlık Bakanlığından sağlık personelleri için fedakarlık bekliyoruz ifadelerini kullandı. Yıllardır mücadelesini verdikleri sağlıkta şiddet ve malpraktis sorunlarının çözümü için önemli adımlar atıldığını belirten Semih Durmuş, iki konunun da yasalaştığını ve bu yasalar sayesinde sağlık çalışanlarına güven içerisinde görevlerini yerine getirebileceklerini aktardı.

3600 MÜCADELEMİZİN KARŞILIĞINI ALDIK

Sağlık çalışanlarının tüm sorunların çözüme kavuşması için mücadeleye devam edeceklerini kaydeden Durmuş, 3600 ek gösterge düzenlemesini hatırlatarak bu konunun tüm çalışanları kapsaması için mücadele verdiklerini ve mücadelelerinin karşılığını aldıklarını söyledi. Semih Durmuş, Sağlık Fest organizasyonuyla bir nebze olsun sağlık çalışanlarının stres atmalarına vesile olan İstanbul Şube Başkanlarını, yöneticilerini ve Ak Parti Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu‘ya teşekkürlerini ifade etti.

Yorumlar (9)
YİĞİDO 58 1 hafta önce
BU ADAMI GÖRÜNCE CİNNETE GELİYORUM AMA HAYIRLISI BAKALIM
are 1 hafta önce
hala bu sendikada olan 400 küsüt tl için duranlar. başkalarının kul hakkına giriyorsunuz haberiniz ola
Sağlıkçılar 1 hafta önce
Ulan halen bunlara üye olmaya devam ediyorlar ya aklım şaşıyor yahu daha ne bekliyorsunuz en son yapılan düzenleme bile yokuz ne zam var ne iyileştirme adımız bile geçmiyor daha ne olmasını bekliyorsunuz hangi birşeye tepki göstereceksiniz maaşlarımizi da elimizden alınca mi döner sermayeleri aldılar icab ücretlerini aldılar yipranmayi aldılar şua iznini aldilar muayenede öncelik sırasıni aldılar sabitler emekliliğe yansımiyor daha say say bitmez hep bunların yüzünden tepki göstermedikleri için bilzer koyun oldugumuz için bunlari zevat yerine koyduğumuz için yazıklar olsun be
Sağlık çalışanları 1 hafta önce
Yeni düzenlemede bir kuruş zam yok halen bunları zevat yerine koyup davetlerine icabet ediyorsunuz ya tüh sizlere yazıklar olsun
Nihat 1 hafta önce
Sadece yaz mı aldığı parayla tüm sülalesi tüm yıl şenlik yapar #sonunyakınsağlılsen #2023müjde
Ali 1 hafta önce
Son dönemlerde sağlıkçıkara ne kazandırdı ki şenliklerde eğleniyorlar. Dr dışı tsm ism çalışanlara koca bir hiç kazandırlar. Yazık çok yazık.
Ceyar 1 hafta önce
Yaa bide şu adamın elini sıkıyorlar hasbünAllah..
Sağlık-sen'den tiksinen memur 1 hafta önce
Allah belanızı versin."semih festseverler buluşması" deseydiniz bari.yazıklar olsun
DEVLET MEMURU 1 hafta önce
MAHALLE YANARKEN.........
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?