PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Semih Durmuş Bayram’da İdlib‘e Giderek Biriket Evlerin Açılışına Katıldı

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, AFAD’ın koordinasyonunda düzenlenen “bir aradayız, İdlib‘in yanındayız” kampanyası kapsamında İdlib‘de yaptırılan biriket evlerin açılış ve anahtar teslim törenine katıldı.

Sendika 05.05.2022, 02:30 05.05.2022, 02:34 Cansu Polat
Semih Durmuş Bayram’da İdlib‘e Giderek Biriket Evlerin Açılışına Katıldı

Pek çok sivil toplum kuruluşunun desteğinin yanında Memur Sen Mehmet Akif İnan Vakfı tarafından yaptırılan biriket evlerin açılış törenine katılan Semih Durmuş, Sağlık Sen Caddesi ve Abdülaziz Aslan sokağının açılışını yaptıklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video konferans yöntemiyle katıldığı açılış Töreni AFAD koordinasyon da gerçekleştirildi.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla törenle ilgili açıklamalarda bulunan Semih Durmuş, “mazlumların Ramazan Bayramı sevincine ortak olduk” ifadelerini kullandı.

Durmuş açıklamasında;

"Suriye’de savaş nedeniyle yuvaları yıkılmış olan insanlara Mehmet Akif İnan Vakfımız tarafından inşa edilen 400 briket evin anahtar teslim töreni ile birlikte SAĞLIK SEN Caddesi ve ABDULAZİZ ASLAN Sokağının açılışını yaptık.  Mazlumların #RamazanBayramı sevincine ortak olduk " ifadelerini kullandı.

Yorumlar (27)
Saksı 2 hafta önce
Siz çalışanların haklarıyla uğraşmayın orda burda yalakalık yapın.Düşün yakamızdan
Sjjdd 2 hafta önce
Sendikaci misin yoksa siyasetci misin
Yesepe 2 hafta önce
Ula semih ula semih doktorlara verilmeyen zamda ortalığı ayağa kaldırdın yaygara yaptın noldu sağlık bakanlığın kapısına bile alınmıyormuşsun artık. Bakanlıktan hayır gelmeyince soluğu sen de siyasi partilerde mi aldın
th 2 hafta önce
birtek saplık bakanlığı çalışanlarının (dr hem. ebe,memur,hiz vs) sevindirerek sevincine ortak olmadınız olamadınız olmak istemiyorsunuz
Mustafa 2 hafta önce
Orda kalsanız daha hayırlı olur
Bio-türk 2 hafta önce
La bu adam sizden kesilen aidatlarla elin memleketinde elin adamına ( burada Türk kızlarına sarkıntılık yapan, benim memleketimde 20-30 ar kişi gezerek bana kafa tutan adamlar ) ev yapıyor. Din kardeşligine lafım yok ama Siz salak mısınız, saf mısınız ..
UYANIKLAR 2 hafta önce
MAAŞINIZLA KAÇ EV YAPTIRDINIZ AÇIKLAYIN BECERİKSİZLER UYANIKLAR KENDİNİ UYANIK ZANNEDEN TAKLACILAR
attci 2 hafta önce
anlaşılan suriyedeki sağlıkcılarda bizim gibi olacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?