Semih Durmuş Bakan Yardımcısıyla Döner Sermayeyi Bir Defa Daha Görüştü!

Sağlık Bakan Yardımcısı ile Döner sermaye sorunu ve Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı başta olmak üzere farklı konuları ele aldıklarını açıklayan Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, "Çözüm için kararlıyız." dedi.

Sendika 24.02.2021, 14:45 24.02.2021, 15:56 Güler Sağlam
Semih Durmuş Bakan Yardımcısıyla Döner Sermayeyi Bir Defa Daha Görüştü!

TIKLAYIN

Görüşmeyle ilgili bir açıklama yapan Semih Durmuş, "-Döner sermaye sorunu -Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı -Filyasyon görevlilerine trafik cezaları kesilmesi -Malpraktis cezaları Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile bugün bir defa daha bu konuları görüştük. Çözüm için kararlıyız." dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (20)
Sağlıkçı 2 ay önce
Yıllardır görüşüyorsunuz zaten. Hiç bir gelişme oldu mu? Tabii ki hayır. Mağdur olduk ve böyle giderse olmaya da devam edeceğiz. Sağlıkçıyı dinleyen yok. İşler sıkıntıya girince çıkar pencerelere alkışlarsınız. Biz de o alkışlarla kiramızı öder, market alışverişimizi yaparız.
reel 2 ay önce
neymiş "Çözüm için kararlıyız." mış. hadi oradan icraat lazım hemen hemen hergün boş boş konuşuyorsunuz. gerçi sizde suç yok hala sizin peşinizden giden üyeleriniz suçlu sizi yetkili sendika mertebesine yükselttikleri için
SAĞLIKÇI 2 ay önce
HÜKÜMET VERSEDE SENDİKA ENGEL OLUR. HER ZAMANKİ GİBİ .18.YILDIR BÖYLEC DEĞİLMİ. GÖLGE ETME CSENDİKA....HAKKIMIZI HELAL ETMEYECEĞİZ.
Ahmet 2 ay önce
İşiniz gücünüz algı.3600 söz verileli kaç yıl oldu.Ne yaptınız ..Ocak ayında bir çok yerde ek ödeme sıfır.Resim çektirip poz vermekten başka ne yapıyorsunuz..Yokluğunuz varlığınızdan daha değerli.
Hala döner diyor 2 ay önce
İşe yaramaz adam
Saglik personeli 2 ay önce
Hakaret ettiğime bile değmez. Onun için ne sağlıksene nede üyelerine hakaret etmiyorum.
alim 2 ay önce
başkan konuşuyor beyler,dağılın:)))))
keşke 2 ay önce
laf değil icraat istiyor doktor dışı sağlıkçılar.
Döner sermaya kaldırılmalı tek maaş sistemine dönülmeli ve doktor ile sağlık memuru arasandaki ücret uçurup kapatılmadır.
3600 ek gösterge 2008 öncesi ve sonrasını kapsayacak şekilde verilmelidir.
Yıpranma 4 yılı 1 şeklinde tıbbı sekreter ve çevre sağlığı tek. verilmedir.
Dr. dışı personeli seyyanen 2000 tl iyleştirme yapılmalıdır
DAİMİ İŞÇİ 2 ay önce
İşçi sendikaları nerelerdeler TİS bitiş tarihi 31.12.2020 idi bugün 3 ay oldu ne bir talep var ne bir görüşme SES yok GÖRÜNTÜ yok Zaten sonuç bellli şunları istedik direndik hiç bir şey alamadık üyelerden aidatlar gelsin yüksek maaş lar sendikacılara devam ohhhhhh ne güzel ne güzel
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
8
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?