Semih Durmuş Bakan Yardımcısı Emine Alp Meşe İle Aile Hekimlerinin Sorunlarını Görüştü!

Sağlık Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe'yi ziyaret eden Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, aile hekimleri ve aile sağlığı merkezi çalışanlarının yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini görüştüğü öğrenildi.

Sendika 03.12.2020, 22:40 03.12.2020, 23:24 Güler Sağlam
Semih Durmuş Bakan Yardımcısı Emine Alp Meşe İle Aile Hekimlerinin Sorunlarını Görüştü!

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk Doğan ve Yusuf Dural ile beraber Sağlık bakan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Alp Meşe'yi ziyaret etti.

TIKLAYIN

Bakan Yardımcısıyla yaptığı görüşmeyle ilgili sosyal medya'dan açıklama yapan Durmuş, "Sağlık Bakan Yardımcısı @dralpmese’yi ziyaret ederek Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarımızın ağırlaşan sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğini dile getirdik. Vakit sorunların çözümü için elbirliğiyle mücadele etme vaktidir." dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Sağlıkçılar 2 ay önce
Gidecekseniz hepiniz iktidar değişince bu fotoğraf kareleri sizleri kurtarmayacak sağlık çalışanları 18 yıldır sizlerin hiç birşey yapmadığını unutmadı unutmayacak seçimlerde gereğini yapacaktır,
troya 2 ay önce
anaokulu öğretmenleri için eğitim bir sen ile meydanlara çıkan, 10 aydır sağlık personelinin sorunları olunca başını kuma gömen sevgili Memur sen başkanı nerede!!!
sağlıkçı 2 ay önce
tek dr ler ya bu bakanlıkta dr olunca nasılda koşa koşa gidiyorsunuz
Sağlıkçı 2 ay önce
Boş işler. O plaketi vermek dert. Konu hikaye. Çek git semih
Tanju 2 ay önce
Adam sağlık çalışanları (hemşire,şoför, memur....) dışında herşeyi görüşüyor.doktorlarin maaşı, kendi maaşına zam,audi için en güzel dizel nerdedir, İstanbul 'a gidince hilton'da mı kalsam,dedeman'da mı???işte bu adamın 250 bin kişiyi temsil ettiğine inanılıyor
Ramazan 2 ay önce
Tek yaptığı poz vermek
Ragıp 2 ay önce
Heykel mi veriyor o ben mi yanlış gördüm
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?