Semih Durmuş 112 Çalışanlarının Kıyafetlerinin Niteliği İçin Genel Müdür'le Görüştü!

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberinde Genel Başkan Yardımcıları ile beraber Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Semih Korkut’u ziyaret ederek "112 çalışanlarının kıyafetlerinin daha nitelikli olması" konusu başta olmak üzere taleplerini iletti.

Sendika 03.09.2020, 17:11 03.09.2020, 17:19
Semih Durmuş 112 Çalışanlarının Kıyafetlerinin Niteliği İçin Genel Müdür'le Görüştü!

TIKLAYIN

Semih Durmuş ve beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Durali Baki tarafından dün gerçekleştirilen ziyarette Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Semih Korkut'tan, "112 çalışanlarının kıyafetlerinin daha nitelikli olması, yeni istasyonların açılması, Paramedik atamalarının önündeki PDC engelinin kaldırılması gibi birçok sorun dile getirildiği öğrenildi.

Genel Başkan Semih Durmuş ziyaret sonrasında sorunların çözümü için göstermiş olduğu duyarlılık nedeniyle Semih Korkut'a teşekkür etti. 

Yorumlar (6)
Safsata 2 ay önce
Bırak artık sağlık tan elini ayağını çek siyaset yap vekilliği garantiledi git başımızdan illeri dahi halledemedin saglikcilarin sorunlarına mi cozeceksiniz güldürme kendini daha fazla
2351vhki 2 ay önce
Hep boş işler peşindesin semih durmuş. Onlarca sorun varken senin haber yaptırdığın işe bak.Sayın editör bu yalancıya alet olmayın. Sizi takip ediyoruz ondanda vazgeçmeyelim.
hemsire olmayan saglikcilar 2 ay önce
baskanim bizimkinide soyle bari son 15 yildir 2 adet beyaz forma parasi 26 tl yatiyor
Memur 657 2 ay önce
Zaten sağlık personelinin en büyük sorunu kıyafetlerinin nitelikli olup olmadığıydı!!!!!!! Ne büyük bir soruna el attın semih, gerçekten takdir ettim seni!!!!! Bugün memurlar.net'te "corona virüs nedeniyle şehit olan sağlıkçılar" diye haber verdi.Hiç okurken utanıyor musunuz acaba? Sen 28.000 maaş alıp, izmir'de 5 yıldızlı otelde yemek yiyip, Ahlat'ta at üstünde koştururken hemşiresi, doktoru, hizmetlisi coronadan öldü.Aylardır bu insanlar "mali ve sosyal haklarımızı iyileştirin" diye sürekli dert yandı.Sen ne yaptın;"nitelikli kıyafet" çözümü için çay içmeye gittin
Emektar 2 ay önce
O kıyafetler gayet ergonomik. Biz 2000 yılında kotla çalışırdık. Üniversite onaylı nano teknoloji kıyafetler kullanılıyor şimdi. Dolmuş gibi ambulanslarda görev yapardık, artık 4 tekeli yoğun bakımdan farksız ambulanslarda çalışılıyor. Küvöz ayrı, 2 ve 4 yataklılar ayrı, oturmuş sistemi tekrar gözden geçirmek sendikacılık yapmak olmamalı. Bak şunu isteyebilirsiniz, teletıp, personel düzenli yeterlilik sınavları, hata yapan için saatlik gözden geçirme eğitimi. Yaşlanan personellerin istihdam edileceği yeni görev tanımları. Kıyafet en son şey.
Murat reis 2 ay önce
Hayatımda senin boş işlerle uğraşan birini daha görmedim ulan millet birer birer ölüyor , hastalanıyor be uğraştığın işlere bak.Allahını seviyorsan vekil mi olacan ne olacan bırak bu işleri
12
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?