Sağlık-Sen’den Üyelerine Özel Eğitim Anlaşması

Sağlık-Sen üyelerine özel 2019-2020 yılı için Beykent Üniversitesi ile yüksek lisans ve uzaktan eğitim protokolü imzalandı.

Sağlık-Sen’den Üyelerine Özel Eğitim Anlaşması

İmzalanan protokole göre, 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Sağlık-Sen üyeleri ile birinci derecede yakınları Beykent Üniversitesi’nin yüksek lisans ve uzaktan eğitim programlarından indirimli olarak yararlanabilecek. Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları klinik psikoloji, doktora, iş sağlığı ve güvenliği hariç tüm bölümleri kapsayacak.

TIKLAYIN

Sağlık-Sen ve Beykent Üniversitesi arasında imzalanan protokolün detayları şöyle:

  • Tezsiz yüksek lisans programları 6 bin TL
  • Tezli yüksek lisans programları 12 bin TL
  • Uzaktan eğitim yüksek lisans programları 6 bin TL
  • Tezsiz yüksek lisans programları en fazla 3 dönem (1,5 yıl)
  • Tezli yüksek lisans programları en fazla 6 dönem (3 yıl)
  • Yüksek lisans program ücretleri paket fiyattır. Öğrencinin başarısız olduğu dönem başına bir ders için ücret ödemeyecektir.
  • Vadeli ödemelerde anlaşmalı bankalar Türkiye Ekonomi Bankası senetsiz taksit sistemi imkânıyla tezsiz yüksek lisans için 12 taksit, tezli yüksek lisans için 24 taksit ya da kredi kartlarına (Maximum, World, Bonus, Paraf ve Card Finans özelliği taşıyan kredi kartlarına) vade farksız 12 taksit olacak şekilde ödeme yapılabilecektir.
  • Sendikanın yönlendirdiği öğrenciler Beykent Üniversitesi, Taksim yerleşkesinde 25 kişilik gruplar oluşturduğunda 1 yüksek lisans programı öğrencisine yüzde 100 burs imkânı sağlanacaktır.
  • Dersler 14.10.2019 tarihi itibariyle başlayacak ve Cumartesi - Pazar günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında ve hafta içi belirlenen 2 gün, 17.00 - 20.00 saatleri arasında da yapılabilecektir.  
  • Grup öğrencilerin özlük hakları Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri Enstitüleri tarafından sağlanacaktır. Quiz, vize, final ve mazeret sınavları grup öğretim üyeleri tarafından gerçekleştirilecektir.

Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları için iletişim numarası: 05354573409

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 18:09

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER