Sağlık Sen'de Neler Oluyor?

Daha önce şubelere tebliğ edilmeden ve haberleri yokken seçim yönetmenliği çıkarıp uygulayan ancak daha sonra Mahkeme tarafından iptal edilen yönetmenlikten sonra Sağlık-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu yeni bir skandala daha imza atarak hazırladığı disiplin yönetmenliğini yine kimsenin haberi olmadan ve şubelere tebliğ etmeden uygulamaya başladı.

Sendika 16.11.2020, 16:51 17.11.2020, 12:52 Güler Sağlam
Sağlık Sen'de Neler Oluyor?

Şubelerin genel merkez web sitesi bulut sistemine 12.10.2020'de yüklenen yönetmenliğin yürürlülük tarihi 25.10.2019 olarak görülüyor.

ÜYELERİN VE BAŞKANLARIN NEFES ALMALARI DIŞINDA HERŞEY SUÇ SAYILDI!

TIKLAYIN

Yayınlanan yönetmenlikte bir genel başkan yardımcısının imzası bulunmuyor. Normalde tüm yeni yüklenmelerde, genelgeler ve yönetmelikler şubelere mesaj olarak bildirilirken iptal edilen seçim yönetmenliği gibi bu yönetmelikte şubelere bildirilmeyerek uygulamaya alındığı görüldü. Kısaca yönetmenlikte şube yöneticilerinin ve üyelerin nefes alması dışında herşey suç teşkil ediyor.

Bulut sistemine ve Sağlık-Sen web sitesi tüzük bölümüne giren şube başkanları gördükleri yönetmelik karşısında şoka uğradılar.Sağlık-Sen'de üyelerin ve şube başkanlarının bu duruma nasıl tepki verecekleri merak konusu oldu.Genel Merkez bu yönetmenlikle kendisine itiraz edecek veya eleştiri de bulunacak tüm şube başkanlarını ve üyeleri çok rahat bir şekilde devre dışı bıracak bir yetkiye sahip olmuş olacaktır.

Yorumlar (19)
Gerçek 3 hafta önce
Yukarıda bulunan resme bakınca bunlar mı benim hakkımı arayacak diye düşünmeden edemiyorum...işçi sendikalarına bak birde bizim aslanlara bak :)
.... 3 hafta önce
AKP kaybederse bunların yüzünden kaybedecek.
Bjk 3 hafta önce
Bunlardan bir cacık olmaz diğer kurumlar a bakın adamlar yapmadığı ek dersi alır birileri gitmediği cami ye maaşını alır polis asker işi zor sada aldığı maaş o yorgunluğu unutturur ama sağlık emeklerimize fedakarlık larimiza yazık
... 3 hafta önce
Şu ana kadar akpden başka partiye oy vermedim ama bu sağlık sen beni soğuttu reisin hatırı olmasa vermem ama sağlık senlede işim olmaz
Bir sağlıkçı 3 hafta önce
Kaybetmek ne demek bitmiş bile.
Sağlık neferi 3 hafta önce
Sağlık-sen sayesinde ak parti çok oy kaybediyor
ALİ 3 hafta önce
ÇAKAL TAKIMI
23 yıllık hemşire 3 hafta önce
sürekli sağlık-sen le ilgili haberler yapıyorsunuz. Diğer sendikalarda hiç mi birşey olmuyor insan merak ediyor.Ciddi ciddi biraz yanlı olduğunuzu düşünmeye başladım.
23 yıllık sağlıkçı 3 hafta önce
Yalaka. Yalakalık yapmak için yaptığın işide söylesene.
Yorumcu 3 hafta önce
23 yıllık hemşire diyerek Genel Merkez'den birisi olduğunu belli etmişsin. Çünkü emek sömürmeye o kadar alışmışsınız ki buralara kadar gelip yine emek üzerinden konu saptırmak istiyorsunuz. Herkes herşeyi görüyor, bugünleri mumla arayacaksınız, tadını çıkarın
Portalisa 3 hafta önce
23 yıl çalışmışsın ama, neyin ne olduğunu hala göremiyorsun, sen bir 23 yıl daha çalış belki görürsün.
Bir garip sağlık çalışanı 3 hafta önce
diğerleri bu şekil iş yapmıyor. Her türlü dalavere sağlık-sen de
Maraşlı 3 hafta önce
Editör: Sitemize para teklif ederek haber yaptırma isteğinizi geri çevirdiğimiz halde yorumlar aracılığıyla propaganda yapma amacındasınız. Madem mahkemeye intikal etti konu, Yargı kararını verecektir, bizde sonucunu duyururuz.
Oku Sayın Moderatör 2 hafta önce
Editör: propaganda yaptırmıyoruz (NOKTA) Haber içeriğiyle ilgisi olmayan yorumlar silinmektedir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?