PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen’de Erdal Bolatçı Güven Tazeledi

Sağlık Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Erdal Bolatçı, 5. Olağan Genel Kurulda yeniden seçilerek güven tazeledi.

Sendika 19.07.2022, 01:02 19.07.2022, 15:46 Cansu Polat
Sağlık Sen’de Erdal Bolatçı Güven Tazeledi

Genel Kurula tek listeyle katılan Erdal Bolatçı, yeniden Sağlık Sen Ankara 2 Nolu Şube Başkanlığına seçildi.

Genel kurulda bir konuşma yapan Erdal Bolatçı, yeni kazanımlar için hiç durmaksızın mücadele edeceklerini belirterek sendikalarının Türkiye genelinde en çok üyelik yapan ve büyüyen şubelerinden biri olduklarını söyledi. Hizmet alanı içerisinde yer alan tüm hastanelerde açık ara farkla yetki aldıklarını belirten Ankara 2 Nolu Şube Başkanı Erdal Bolatçı, en büyük mutluluklarının şubelerine ve mücadelelerine karşı güvenin hiç azalmadan artması olduğunu söyledi.

Bolatçı Genel Kurulda şu açıklamayı yaptı:

“Her zaman söylediğimiz gibi bizim sendikal anlayışımıza göre üyelik yalnızca atılan ve unutulan bir imza değil, büyük bir ailenin parçası olmak demektir.

Başta Genel Başkanımız Semih Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri olmak üzere büyük Sağlık-Sen ve Memur-Sen ailesinin fertleri olarak bugüne kadar elde ettiğimiz yüzlerce kazanıma yeni kazanımlar ilave etmek için hiç durmaksızın mücadelemizi sürdüreceğiz.”

Sağlık-Sen Ankara 2 Nolu Şubesi’nin yönetimi şu isimlerden oluştu:

Şube Başkanı Erdal Bolatçı, Şube Başkan Vekili Ayhan Barış Çevik, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sefer Kıyak, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alaattin Usta, Basın ve İletişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hatice Dönmez, Mevzuat ve Toplu Sözleşmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Berat Erkaya, Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kadir Civelek.

Yorumlar (3)
göksema 1 ay önce
Haber bu mu bana ne Şube Başkanı seçimleri biz sendika istemiyoruz.Yakamızdan düşsünler yeter
personel 1 ay önce
iki yıldır sağlıkçılara hergün bir müjde veriyosunuz,cebe giren bişiy yok,parayayı adı hiç anılmayan,imamlara öğretmenlere verdiniz.sağlıkçılarda bunun karşılığını inşAllah sandıkta verir.....
SAĞLIK 1 ay önce
Erdal Bolatçı başkanıma ve ekibine başarılar diliyorum. Gerçek sendikacı adam gibi adam
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?