Sağlık-Sen'de Devir Teslim Gerçekleşti - Halef Selef Yan Yana

Yeni Genel Başkan Semih Durmuş, Yönetim Kurulu üyelerininde hazır bulunduğu devir teslim töreniyle 8 yıldır Sağlık-Sen Genel Başkanlık görevini yürüten Metin Memiş'ten görevi devir aldı.

Sendika 05.03.2019, 13:54 05.03.2019, 19:12
Sağlık-Sen'de Devir Teslim Gerçekleşti - Halef Selef Yan Yana

Metin Memiş, Himmet Bayar ile Mustafa Kulluk'unda hazır bulunduğu devir teslim töreninde Yönetim Kuruluna yeni seçilen Genel Başkan Yardımcıları Durali Baki, İdris Baykan, Abdülaziz Aslan, Şemsettin Karadoğan, Mahmut Faruk Doğan ve Yusuf Dural'ın da yer aldığı törende kısa bir konuşma yapan Metin Memiş, görevi devrettiği Semih Durmuş'un yeni görevinde çok güzel hizmetlere imza atacağına inandığını belirterek, başarılar diledi.

Sağlık-Sen üyelerine teşekkür eden Memiş, “Her şeyde olduğu gibi bu iş de takım işi. Bizlere de ekibimizle beraber önemli hizmetlere imza atmak nasip oldu. Katkılarınızdan ve çalışma azminizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Genel Başkanlık görevini devralan Semih Durmuş'da verdiği hizmetlerden dolayı Metin Memiş'e teşekkür etti. Törenin sonunda halef selef Genel Başkanlar birbirlerine çiçek verdi ve başarılar diledi.

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net ailesi olarak,

Genel Başkan Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcıları Durali Baki, İdris Baykan, Abdülaziz Aslan, Şemsettin Karadoğan, Mahmut Faruk Doğan ve Yusuf Dural'ı tebrik eder, 

Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dileriz. 

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları SaglikPersoneliHaber.Net'e (www.saglikpersonelihaber.net) aittir. saglikpersonelihaber.net biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?