PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen’de 2 Şube Başkanı Görevi Bıraktı! Helallik Ayrıntısı!

Sağlık Sen Genel Merkez Genel Kurulu öncesinde illerdeki olan Genel Kurul seçimleri devam ederken, Isparta ve Amasya’da mevcut Şube Başkanları görevi bıraktıklarını açıkladı.

Sendika 19.09.2022, 22:29 Cansu Polat
Sağlık Sen’de 2 Şube Başkanı Görevi Bıraktı! Helallik Ayrıntısı!

İsparta’da uzun yıllar Sağlık Sen Şube Başkanlığı görevini yürüten Erdal Demiralay, yaklaşık 2 yıldır Şube Başkanlığı için yeniden aday olmayacağını çevresine aktardığını dile getirerek bugün itibari ile sade bir üye olduğunu söyledi.

Üyelerinden haklarını helal etmelerini isteyen Isparta Şube başkanı Erdal Demiralay, hakkı hukuku kendisine geçtiğine inanan arkadaşlarının gelip bizzat şahsından talep edebileceğini veya hukuki yollardan haklarını arayabileceğini söyledi.

BAŞIMIN TACI YAPTIM!

Bir diğer ayrılık haberi ise Sağlık Sen Amasya Şube başkanı Recep Eliaçık’tan gelirken ailesinden, çocuklarından aldığı zamanı başıyla gözüyle Şubesi için harcadığını belirterek Sağlık Sen’i başının tacı yaptığını söyledi.

BAZILARI HARİÇ HAKKIMI HELAL EDİYORUM

Amasya sağlık Sen Şube başkanı Recep Eliaçık yayınladığı veda mesajında üyelerinden helallik isterken kendisinin ise bazıları hariç hakkını helal ettiğini belirtmesi dikkat çekti.

Yorumlar (7)
Oldumu 3 hafta önce
Başka bir yöne seğirtenler pıtır pıtır düşecekler gibi bundan böyle. Kolaymı öyle yıllarca başkanlık yap sağlıkçının üstüne binen binsin hak hukuk hak getire sonra şıp diye helallik iste.
Seran Karsal 3 hafta önce
mesela helal etlediğin kocur mu
44 3 hafta önce
Serhatd şehrdeki sağlık-senci de bırakacak mı?. O parayı ölse bırakmaz... Sahi kaç yerden para alıyordu?
ali 2 hafta önce
SENDİKA SAYESİNDE EŞ DOST AKRABAKENDİNİZ RAHAT ETTİNİZ ASIL MEMURLAR SENDİKAYA HAKKINI HELAL ETMİYOR
çst 2 hafta önce
Darısı samsunun başına
HARAM OLSUN HEPİNİZE HAKKIM 2 hafta önce
BENİM HAKKIM SANA HARAM OLSUN NEDEN Mİ BEN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ YAZILI VE SÖZLÜ BAŞARILI ATANAMAYAN ŞUBE MÜDÜRÜ ADAYIYIM VE SİZİN YÜZÜNÜZDEN ATAMAM OLMADI ÇÜNKÜ ADAMLARINIZI YERLEŞTİRDİNİZ HARAM OLSUN HEPİNİZE VE SAĞLIK BAKANINIA GENEL MÜDÜRLERE İL MÜDÜRLERİNE HARAM OLSUN ZEHİR ZIKKIM OLSUN
HEPİNİZE YUP HARAM ZIKKIM OLSUN 2 hafta önce
ŞUNLAR BAK BİR DE KONUYUYORLAR HAK YİYEN KARGALAR HAKKIMIZ HEPİNİZE HARAM OLSUN TÜM SAĞLIK YÖNETİCİLERİNİ KAPSAR HARM ZIKKIM OLSUN EN BAŞTAN EN ALTI KADAR
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?