PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen Yetki Kaybetmeye Devam Ediyor!

Alanya’da yetkiyi Türk Sağlık Sen’e kaptıran Sağlık Sen Yönetimi eleştirilerin hedefi oldu.

Sendika 16.05.2022, 23:19 Cansu Polat
Sağlık Sen Yetki Kaybetmeye Devam Ediyor!

“Bize operasyon çekenler sağlık seni Alanya’da kaybettirdiler” diyen Gökhan Yaşar isimli bir çalışan, Sağlık Sen’in hem yetkiyi kaybettiğini hem de üyelerinin çoğunu kaybettiğini belirtti.

Yapılan yetki tespiti sayımında Türk Sağlık Sen’in 315, Sağlık Sen’in 228 üyede kaldığını belirten Yaşar, “beş yıl boyunca büyük emekler vererek her seferinde çıtayı yükselttim Sağlık Sen, hem yetki hem de üyelerinin çoğunu kaybetti” dedi.

Diğer taraftan Mersin Anamur‘da yetkili olan Sağlık Sen’in üye kaybı yaşayarak yetkiyi Genel Sağlık iş Sendikasına teslim ettiği öğrenildi.

Yorumlar (19)
sağlıkçı 2 ay önce
ALLAH'ın izni ile böyle giderse yetkiyi her yerde kaybedecekler.
Semih 2 ay önce
Ne olmuş yetki gittiyse hazır 250 bin üye en fazla elli bin gider doktorlar gittide ne oldu.Giden gitsin kalan sağlar bizimdir.
ben 2 ay önce
zaten sendikanızı da bu düşünce bu hale getirmedi mi
Vatandaş 2 ay önce
Türk saglik sen ve saglik sen hükumetin iki ortağının cumhur ittifakının sendikası bu kadar kaos ortamı oluşturmaya gerek yok. Memur artık tssden de işini halletmeye başladı. Cunki secim yakın ve cumhur ittifakı mhp siz olmaz mhp oylarına da ihtiyaç var haliyle memur sen ve kamu-sen aynı safta kimseyi kırmamak adına iki sendikanın da durumu aynı statüye geldi. O yüzden çok önemli değil bunlar. Yetki kimde hükümet kimde bu sorulara bakın ittifak sendikal olarakta ittifak hükümet ortakları eşittir sendikalar olay bu.
tiyatro 2 ay önce
yetki sizde hadi bakalım ittifaktasınız çözün onların çözemediklerini tiyatro
SAĞLIKÇILAR 2 ay önce
BETER OLSUN İNŞALLAH .MİLYONLARI KANDIRDINIZ HAKLARINI YEDİNİZ SİZE KALIRMI BE YARATIKLAR.............
İşte geliyor Türk sağlıksen 2 ay önce
Tüm Türkiye de yetkiyi kaybederler tez vakitte inş
SAĞLIKÇILAR 2 ay önce
ŞİMDİYE KADADR NASIL SIFIRLAMAMIŞSA HAYRET DEMEKKİ ÜYELER BÜTÜN BU OLAN ZÜLÜMLERİ HAK EDİYOR .ARTIK ÜYELERDENDE HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZZZZZZZZZZZZZZZ.CANINIZ CEHENNEME.
SAĞLIKÇILAR 2 ay önce
sağlık sen diye bir sendikanın olması hala çok tuhaf değilmi.hep yalan dolan kandırmaca kendi ceplerinden başka bir şey yapmayan etmeyen sözde sendika milyonların ahı size kalmayacak .........................
Başkan 2 ay önce
Gökhan başkanım adam gibi adamdır. Başkanım sana ve senin gibi dürüst insanlara yapılan haksızlığın farkındayız. Allah büyük. Antalya da Sendikanın Mevcut kişilerle kaybetmesi gayet normal.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?