Sağlık Sen Şube Başkanı: Bakan Bey A Takımı Değiştirsin Yoksa Pot Kırmaya Devam Eder!

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal sosyal medya paylaşımlarıyla Bakanlığı eleştirmeye devam ediyor. Yerinde tespitleriyle bilinen Köksal bu kez Sağlık Bakanı Koca'ya seslenerek "Bakan bey acil kendi ekibini değiştirsin , Bakan beyin A takımı sos verdi ! Görmezden gelebilir duymak istemeyebilir siniz ! Her eleştireni hain veya bizden değilde diyebilirsiniz ! Açılan yaralar büyüktür ! Çalışmayan bürokrasi bezdirdi milleti !"dedi.

Sendika 24.10.2020, 19:32 24.10.2020, 19:40 Güler Sağlam
Sağlık Sen Şube Başkanı: Bakan Bey A Takımı Değiştirsin Yoksa Pot Kırmaya Devam Eder!

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Köksal sosyal medya hesabından yaptıgı paylaşımda;
"Kronik Hastalar Korona olmadı ise dahada olmaz !

Sağlık Bakanımız Açıkladı; Eskişehir Korona sıralamasında hızlı artış gösteren iller arasında !

Grip aşısı ile ne alaka diyeceksiniz !

E Nabız ı kullanan kaç yaşlımız var ! Herkes etrafına sorsun ! Hatta kaç milyon kişi E nabız a endeksli !

Bakan bey acil kendi ekibini değiştirsin . Yoksa pot üzerine pot kırmaya devam eder ! Hizmet verirken insanları devlete düşman eder !

Skorlama yaptınız hastaları dediniz ki yüksek riskli siniz veya değilsiniz ilerde tekrar değerlendirme yapılacak sınız mesajları e nabızda mevcut !

TIKLAYIN

Güzel kardeşim insanların bilgiler i mevcut SMS ile bildir aşı İçin uygunsun veya değilsin hasta eğer Eczane -Aile Hekimliği -Eczane arasında pozitif olmuyor ise bir daha da olmaz !

Korona danışma hatlarını kurdunuz bir de aşı bilgisi eklese idiniz ! Hangi aile hekimi ile sohbet etsem günlük beş yaşlı ile kavga ettiğini kimse yi inandıramadığını vatandaş ile ters düştüğünü günlük aşı sormak İçin en az 50 kişinin geldiğini en az 20 kişi aradığını normal işlerin durma noktasına geldiğini anlatıyor !

İnsanlara mesajla aşı bilgisi gelip E nabıza hekim görebilmesi için yüklense zaten Risk grubunda olan Kronik hasta lar başta olmak üzere

Eczane -Aile Hekimi arasında git gel yapmaz !

Bakan beyin A takımı sos verdi ! Görmezden gelebilir duymak istemeyebilir siniz ! Her eleştireni hain veya bizden değilde diyebilirsiniz ! Açılan yaralar büyüktür ! Çalışmayan bürokrasi bezdirdi milleti !

Sahanın sorunlarını anlatacak samimi merci yok !

İş yükünü arttır ama personel lehine olan hiç bir işi yapma !

Neyse konunun özü E Nabız Dan aşı olup olmayacağınıza bakın ona göre evden çıkın !" ifadelerine yer verdi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Finike personel 7 ay önce
Finike Devlet Hastanesi idaresinin yolsuzluk iddia olaylarından tutuklananlar var müdür tutuklu başhekim tutuksuz nasıl bir tutarsızlık kimse anlayamıyor. Haberlere yansımaması da apayrı bir olay. Adaletse herkese adalet.
seis 7 ay önce
koca menzili temizliyor diyenlere kapak sağlık sen in menzille bağlantısı var ozaman bakanın A Takımına taktılar sindiremiyorlar
Sınavsız ünvan değişikliği 7 ay önce
Tek çaresi var liyakat liyakat liyakattir kardeşim.
ATAMA ,TAYİN İSTEYEN PERSONELİ TAKİP EDEN BÜROKRATLAR 7 ay önce
Yıllarca o koltukları işgal eden genel müdür yardımcıları atama ,tayin isteyen personeli takibini neden yapar? kime neye hizmet eder? yönetici atamalarından istedikleri olmadığında iftiraya maruz bırakılan insanlar var .MaşAllah kendi işlerinin dışında herşeyle uğraşırlar. partiyi ve milletvekillerini itibarsızlaştıran bu insanlardan bir an önce kurtulmalı...
FERZAF 6 ay önce
BİLİM KURULUNUN ÖNERİLERİYLE,COVİDLİ HASTALARIN 10.GÜNDEN SONRA PCR TESTİ YAPTIRMASINA GEREK YOK GİT İŞİNE –OKULUNA BAŞLA TOPLUMA GİR DİYE GÖNDERİLEN HASTALARIN İÇİNDE 11.GÜNDEN SONRA BİLE PCR TESTİ POZİTİF ÇIKAN (YANİ COVİD 19 VİRÜSÜ TAŞIYAN) AZIMSANMAYACAK KADAR HASTA BİREYLER TARAFIMDAN SAPTANMIŞTIR.BUNU BİLDİRMEK İÇİN 2 AYDIR SÜREKLİ,İLÇE SAĞLIK,İL SAĞLIK VE BAKANLIK SANTRALİNDEN YETKİLİ HİÇBİR KİŞİYE BAĞLANAMADIM.AMERİKA VE İNGİLTEREDE YAPILAN BİLİMSEL ÇALIŞMADA COVİD OLUPTA 11. GÜNDEN SONRA PCR TESTİ POZİTİF ÇIKAN HASTALAR OLMASI NEDENİYLE KARANTİNA SÜRESİ TÜRKİYEDE OLDUĞU GİBİ 10 GÜN DEĞİL 14 GÜN OLARAK SAPTANMIŞTIR.TÜRKİYEDEKİ COVİD VAKALARININ ARTIŞINA MUHTEMELEN KARANTİNA SÜRESİNİN AZ OLMASINDA ETKİ ETMEKTEDİR.BANA GÖRE COVİDİN YAYILMASINI ENGELLEMEK İÇİN MASKE –MESAFE-TEMİZLİK-HASTALARDA 11.GÜN PCR TESTİ SONUCUNA GÖRE KARANTİNANIN 14 GÜNE UZATILMASIDIR.
24
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?