PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Sağlık-Sen Somali Sendikasıyla Bilgi ve Tecrübesini Paylaşacak!

Sağlık-Sen ile Somali Sağlık Çalışanları Sendikası arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, iki sendika bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunarak, ortak projeler yürütecek.

Sendika 10.08.2021, 22:37 10.08.2021, 23:17 Güler Sağlam
Sağlık-Sen Somali Sendikasıyla Bilgi ve Tecrübesini Paylaşacak!

Sağlık-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen imza törenine, Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Sekreter Durali Baki, Genel Başkan Yardımcıları İdris Baykan, Mahmut Faruk Doğan, Şemsettin Karadoğan, Yusuf Dural, Yasin Barutcu ve Somali Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Sekreteri Mahad Dahir Turyare katıldı. 

İşbirliği protokolünü Sağlık-Sen adına Genel Başkan Semih Durmuş, Somali Sağlık Çalışanları Sendikası adına Genel Sekreter Mahad Dahir Turyare imzaladı.

Protokol kapsamında, iki sendika bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunarak, ortak projeler yürütecek.  

Bu işbirliği ile iki ülke arasındaki ilişkilerin güçlenmesine katkı sunulması amaçlanıyor.

Yorumlar (11)
2351 1 yıl önce
Memur nasıl satılır ,Milletvekili koltuğu nasıl kapılır,850 bin tl ye makam aracı nasıl alınır, sağlıkçı ve sağlık çalışanlarının hakları hükümetle nasıl gaspedilir önün protokolünü yapmışlardır
mehmet 1 yıl önce
Bak oğlum Hükümete yakın ol boşver üyeleri diyecek
Tekniker 1 yıl önce
Çalışana masada %3,5 alacaksın ama kendi maaşına %70 zam yapacaksın.bu 1. Somalide en kalite araba bmw'yse ona bineceksin."Bak,ben başkan olunca hemen audi aldım ki forsum arttı".bu 2. Eğitim,istişare,kurul murul deyip 5 yıldızlı otellerde tatil yapacaksın.spa ve yüzme havuzu olmasına dikkat edilecek.bu 3.Sana karşı gelen,calisanin yanında olan şube başkanlarını görevden alacaksın.Senin işin çalışan için çaba gosteren başkanlar değil,makamın.Bu 4.Arada kimsenin izlemedigi bir yerel kanala çıkıp calisan için birsey istiyormus gibi yapacaksin ama ne istedigini sen bile bilme.Bu 5.Sürekli yükselmeye bakacaksın.Hangi parti güçlüyse onun yanında olacaksin, onu üzmemek için çalışanı bile görmeyeceksin.Önemli olan milletvekilliği,hatta bakanlık.bu da 6.
HEMŞİRE AYŞE, FATMA,AYSU 1 yıl önce
NE BİLGİ BECERİ VARSA ? OLSA OLSA İŞÇİ VE MEMUR NASIL SATILIR ONU ÖĞRETİR.ADAMLARDA İKİ YIL SONRA BUNALIMA DÜŞER !!!.
Anesteziaa 1 yıl önce
Bilgi ve tecrübe mi paylaşacaklarmış .... gülmekten karnım ağrıdı ????????????
CovidAcil 1 yıl önce
SaglikSen'in tecrubesi mi varmis?!
Nurty 1 yıl önce
Sıkmasalar bari ????
1112ci 1 yıl önce
akıllı ol üye artır iş yapma/yapama.olmazsa sorunu başkalarına at..Üye çoğunluğum bende diye hava at.. sana tıpış tıpış oy verirler..en azından burada böyle oluyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?