Sağlık-Sen Seçimlerinde Kavga! Seçime Müdahale Ediyorsunuz Eleştirisi!

Sağlık-Sen Konya Şube Yönetimi seçimleri öncesinde delege seçimleri tarihindeki değişiklik talebi sendika üyeleri tarafından protesto edilirken, Sağlık-Sen Genel Merkez yöneticilerine ağır ithamlarda bulunan delege adayları, Genel Merkezi tarafsız olmamakla suçlayarak, “adil bir seçim istiyoruz” diye seslendiler.

Sendika 23.10.2019, 15:35 28.10.2019, 15:56 Güler Sağlam
Sağlık-Sen Seçimlerinde Kavga! Seçime Müdahale Ediyorsunuz Eleştirisi!

ANKARA’NIN TARAFSIZLIĞI BOZULMUŞTUR SESLERİ!

Sağlık-Sen Konya Şubesinde bugün yaşanan olaylar, uzun zamandır iddia edilen Genel Merkez Şube Yönetimleri seçimlerine müdahil oluyor eleştirisini yeniden gündeme getirdi. Genel Başkan Vekili Durali Baki ve Genel Başkan Yardımcısı Abdülaziz ASLAN’a tepkilerini dile getiren üyeler, “Ankaranın tarafsızlığı bozulmuştur” diyerek tepkilerini dile getirdi. Durali Baki ve Abdülaziz ASLAN’a “Başkanım tarafsız olun” diye seslenen üyelere “tarafsızız” diye cevap veren Genel Başkan Vekilinin üzerine yürüyen bazı üyeler, yapılan “Şe…” dedikleri anda salonda itişmelerin yaşandığı görüldü.

SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKAN V. ARBEDEDEN SON ANDA KURTARILDI!

TIKLAYIN

Konya Sağlık-Sen şube başkanlığı için seçimleri heyecanı aylardır ilde yaşanırken, Adalet ve Değişim grubu olarak bir araya gelen Sağlık-Sen üyelerinin başkan adayı Konya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde Kalp ve Damar Cerrahı Uzmanı Op. Dr. Ahmet Nihat Baysal’ın Şanlıurfa’ya geçici görevle gönderilmesinin ardından başka bir boyut kazanmıştı. Daha önce 2 Aralık 2019 günü seçimlerin yapılacağı duyurulurken, Başkan adayını seçimden egale etmek için geçici görevle il dışına gönderildiği, il dışında olduğu sırada da delege seçimlerinin genel merkezin baskısıyla yaptırılmak istendiği iddialar arasında.

SEMİH DURMUŞ: “İLKELİ SENDİKACILIK YAPACAĞIZ”

Sağlık-Sen Genel Merkez seçimlerinde konuşan Semih Durmuş’un “Genel Merkez Şube seçimlerine müdahil olmayacak” dediği görüntüleri whatsapp gruplarında elden ele dolaşıma sokuldu.

Kaynak: SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER
Yorumlar (10)
Ali 1 yıl önce
Tek kelime ile yazıklar olsun. sendikayı bu hale getirenlerin Allah günahlarını affetsin.
Akiniz 1 yıl önce
Bir yerde şeref sözü Bir yerde Konya seçimlerine baskı. Daha yüksek maaş zamların aciklayamadilar
Seyfi Kartalkuşunu 1 yıl önce
Vay Himmet Başkan olmayacak mıydı. Kendisi genel merkezde mükemmel bir beceri sergileyip Konyaya kazanımları ile katkı sağlamayacak mıydı? Kime bir himmet etti de tekrardan Konyaya gidiyor. Sessizin teki idi. Himmet Başkan yeter bu kadar sendikacılık bırak artık. Bu ne hırs ihtiras.
Sağlıkçı 1 yıl önce
Yazıklar olsun
Murat 1 yıl önce
Daha bu iyi günleriniz.. Himmet başkanından içinde olduğu eski yönetimin astığı astık kestiği kestikti.. Yalova ya genel başkan yardımcısını gönderip 150 imzaya hiç bakmayacak.. Hast müd. Yardımcısı aynı zamanda Yalova sağlık sen başkanı şahıs için.. Ne olur olsun biz başkanımızın yanındayız diyenler sizler deilmiydiniz.. Ozaman siz TAAAAA Ankarada n Yalova ya niye karıştınız.. Ama olurmu Koltuklar sizin tapulu malınızya... Ekmek elden su gölden yeme içme gezme beleşşşşş.. Her dediğinizde bakanlıkta karşılık buluyor.. İstediğinizi al aşağı ediyor.. Kendi ali menfaatinize uyan liyakatsiz emir kullarınıda ey makamlara getiriyordunız.. Sizin yaptığınız hakmıydı.. Adaletmiydi... Yediğiniz helalmiydi.... YAHU ALLAH SİZİ ISLAH ETSİN DİYECEMDE.. Allah korkusu olan zaten sizin yaptıklarınızı yapmazdı.. HELE ADAMLARINIZIN.. SİZİN ADAMLARINIZIN SOMALİDEKİ MACERALARINIDA ANLATMIYACAM.. Çünkü ben anlatmaya utanıyorum... YETER SİZ ESKİLER İYİ YEDİNİZ... MÜSADE EDİN YENİ YÖNETİM BELKİDE HİZMET EDER...
sağlıkçı 1 yıl önce
rant büyüdükçe kavgalarda çoğalıyor
Âli 1 yıl önce
Bunların alayınn takkesi düşüp kel görünecek
Etme bulma dünyası 1 yıl önce
Eeee bu dünyada kim kime ne ederse bulur işte çiçek burnunda genel başkan Türkiye gündeminde ne ile oturdu makam arabası ve maaşı Allah yarına Bırakır ama yanına bırakmaz bu adam geldiği ilde de kat şeflerine bile karışır olmuş delege seçimlerinde mi olmayacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
1
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?