PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen Paketçi Başhekimi Ziyaret Etti!

Doktorların grevi nedeniyle Balıkesir’de bulunan Bandırma Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Muzaffer Şenveli ile grevdeki doktorlar arasında tartışma yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde başhekimin, “Anestezinin, acilin, ameliyatın grevi olmaz” dediği görülürken, doktorların da “Hastanın şikayeti varsa tutanak tutulsun” yanıtını verdiği kameraya yansıdı.

Sendika 17.03.2022, 16:05 17.03.2022, 16:41 Zeynep Elmalı
Sağlık Sen Paketçi Başhekimi Ziyaret Etti!

Olaya Hürriyetçi Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Çakmak tepki gösterdi. Çakmak, “Balıkesir Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaşanan olayda başhekimin iş bırakma eylemine katılan başka bir hekime ‘paketleyin şunu’ şeklindeki çirkin söylemi devlet üslubu, yönetici ahlakı, meslek etiği ile bağdaşmamaktadır. Bu davranış liyakatı değil biat kültürünü benimsemiş yapının sonucu ortaya çıkmış bir durumdur. Bu söz o hekimimiz nezdinde iş bırakma eylemine katılan tüm sağlık çalışanlarına sarf edilmiştir. Bu söylem ve tutum kabul edilebilir değildir. Yaşanan bu vahim olayı kınıyor ve aynı zamanda etik değerlerden uzak bu başhekim hakkında gerekli soruşturmanın açılıp görevden alınmasını talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sağlık Sen Balıkesir Şubesi, Başhekim Dr. Öğr. Üyesi Muzaffer ŞENVELİ'ye   sağlık çalışanlarının istek, öneri ve taleplerine göstermiş oldukları duyarlılıktan ve vatandaşlarımıza sunulan sağlık hizmetinin daha kaliteli olması adına göstermiş olduğu hassasiyetinden ve güzel çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Sağlık Sen Balıkesir Şubesi'nin sosyal medya paylaşımı;

Yorumlar (11)
Uzm dr 2 ay önce
Sağlık sen daha kötü bir utancın içinde bulunabilr ki??? Hangi yüzle grev yapacak bi daha??
Doktor 2 ay önce
Hala sağlık sene üye kalanlara şaşarım. Bu utancı nasıl taşıcaklar??
teknisyen 2 ay önce
Yalakalıkta son nokta sen
Doktor 2 ay önce
Bu sendika doktor düşmanlığında sınır tanımıyor. İdareciler de Birgün hekim sendikalarından yapılmaya başladığında doktor üyeniz kalmayacak. Bunları sendikalarının çöküş dönemi idarecileri olarak görüyorum.
Mesut 2 ay önce
Şu hayatta tükürük kadar değerim olmadığını bildiğim için, kalbimdeki kötülüğü dışarı yansıtmaktan çekinmiyorum. Çünkü ben bir ahlaksızım. Beni yetiştiren ana babanın yüz karasıyım. Şu halimi görseler suratıma tükürmezler. Bu da benim itirafım. Teşekkürler
Cahil 2 ay önce
Sağlık Sen hiç şaşırtmıyor. Doktora düşman olsun da kim olursa olsun hepsini baştacı ediyor. Görecez bakalım kim kimi paketleyecek.
Mesut 2 ay önce
Başhekimin eylemdeki doktorlara tokat atmadığına sevinsinler.
Adam 2 ay önce
Banyoda sabuna basan lacka nesi gevşek meso
dr 2 ay önce
yavşAK sendikacılığın bugünü
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
4
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?