Sağlık Sen Kardeşlik Kupası Başlıyor

Eskişehir’de, SağlıkSen Kardeşlik Kupası kura çekimi gerçekleştirildi.

Sendika 26.02.2019, 11:53 26.02.2019, 17:06
Sağlık Sen Kardeşlik Kupası Başlıyor

Yapılan kura çekimine, AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa ve sağlık tesislerinin yöneticileri katıldı.

Kardeşlik Kupası kura çekimi öncesi konuşan Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal sporun kardeşlik, mücadele ve dostluk olduğunu hatırlatıp, Sağlık Sen ailesi olarak bu yıl ki turnuvaya “Sağlık Sen Kardeşlik Kupası” adını verdiklerini belirtti.

Başhekim Eskişehirspor için meydan okudu!

Yunusemre Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Karagülle 'ye Eskişehirspor forması alımı için meydan okumuştum. Kaç forma alırsanız  1 fazlasını alacağım demiştim. Kaç forma aldıkları ile ilgili rakamı aldım. 131 forma satışı yapılmış. Bizde bir fazlası dedik ancak 200 forma alacağız. 112'de doğan her çocuğa Eskişehirspor forması hediye edeceğiz.112'den doğan her çocuk Eskişehirsporlu doğacak.

TIKLAYIN

Eskişehir 112 olarak tüm şehre yayılacak Eskişehirspor'a kongre üyesi yapma seferberliğini de başlatacağız

Eskişehir Sağlık Sen Şube Başkanı Hasan Hüseyin Köksal, konuşmasının devamında,  “Turnuvamızın startını vereceğimiz bugünde azmin ve mücadelenin mimarları Eskişehirspor’umuzun yöneticileri ve teknik ekibi görmek bizlere onur ve gurur vermiştir. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ilimizin yöneticilerine ve sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Turnuvamıza ilimizde Sağlık Bakanlığına sağlık kurum ve kuruluşları, Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Ve Özel GürLife Hastanesine bağlı çalışanlarımızdan oluşan 16 ekip katılmıştır.

Bugün itibarıyla kura çekimiyle turnuvamızın startını vermiş bulunuyoruz. 11 Mart Pazartesi Saat 17:30’da turnuva açılışımızla birlikte 32 maçlık bu serüven, 12 Nisan Cuma günü final maçı, kupa ve hediye takvimi ile sona erecektir. Turnuvamız bu yıl pazartesi, salı, çarşamba ve cuma günleri Saat 18.00/19.00 19.00/20.00 olmak üzere günde 2 maç olacak şekilde düzenlenmiştir” dedi.

Yapılan konuşma sonrası Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa kura çekimini gerçekleştirdi. 

HABER GÜNCELLEME: 26.02.2019 Salı 20:06

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?