Sağlık Sen İzmir 2 No'lu Şubesi Rekor Promosyon İhalesine İmza Attı!

Sağlık Sen İzmir 2 No'lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyon ihalesinin sağlık çalışanları adına çok başarılı geçtiğini belirtti.

Sağlık Sen İzmir 2 No'lu Şubesi Rekor Promosyon İhalesine İmza Attı!

TIKLAYIN

Sağlık Sen İzmir 2 No'lu Şube Başkanı Ekrem Özdemir yaptığı açıklamada;

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Banka Promosyon ihalesinin sağlık çalışanları adına çok başarılı geçtiğini belirterek, "15 Şubat 2020 yılında tek seferde ödenmek koşulu ile 5 yıllık anlaşma yapılmış olup  tek seferde peşin ödeme olarak aylık bazda 114.20 TL, toplamda ise   6 bin 852 lira tutar üzerinden  Yapı Kredi Bankası kazandı. Gerek ihale öncesi süreçte gerekse bugün yapılan ihale sürecinde göstermiş oldukları yoğun çabadan dolayı İl Sağlık Müdürümüz Sayın Op. Dr. Mehmet Burak Öztop, Destek Hizmetleri Başkanı Engin Basmacı’ya ve Sağlık Müdürlüğü yetkililerine, ihalede en yüksek rakamı veren ve kazanan Yapı Kredi Bankası yetkililerine teşekkür ediyorum. Çalışanlarımız adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Yaparsa Sağlık Sen yapar dedik ve yaptık. Bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 17:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
,
, - 5 ay Önce

https://www.karabukhaber.com.tr/hastane-eski-gunlerini-ariyor.html

SIRADAKİ HABER