Sağlık-Sen Genel Merkezinden Sağlıkçılara Online Konser Talebi!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş imzalı 22 Mart Pazar günü Sağlık Bakanlığına gönderilen yazıyla COVID-19 salgınıyla mücadele eden sağlıkçılara yönelik ünlü sanatçılar tarafından online konser etkinliği düzenletilmesi istendi.

Sendika 27.03.2020, 01:22 27.03.2020, 05:15 Güler Sağlam
Sağlık-Sen Genel Merkezinden Sağlıkçılara Online Konser Talebi!

Sağlık-Sen Genel Sekreteri Durali Baki ve Genel Başkan Semih Durmuş tarafından imzalanarak hafta sonu tarihli gönderilen yazıyla COVID-19 salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarının bugünlerde strey düzeylerinin yüksek olabileceğine dikkat çekilerek can güvenliklerinden endişe duymadan çalışmalarının sağlanması ve moral motivasyonlarının arttırılmasına yönelik olarak Bakanlıktan taleplerde bulundu.

SEVİLEN SANATÇILAR ONLİNE KONSER VERSİN!

Sevilen sanatçılar tarafından sağlık çalışanlarına yönelik online konser verilmesi” olarak kaleme alınan yazıyla sağlık çalışanlarının bu konserlerle moral motivasyonlarının artacağına dikkat çekildi.

TIKLAYIN

WHATSAPP’DAN MOTİVASYON VİDEOLARIDA GÖNDERİLSİN!

Semih Durmuş’un ayrıca çalışanların cep telefonlarına günün belirli saat dilimlerinde motivasyon videoları (w-up) gönderilmesini de isteyerek yazıyı 22.03.2020 PAZAR günü Bakanlığa gönderdiği öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (12)
Sefa Öztürk 11 ay önce
Herşey bityi fıstıy yeşili kaldı.....
Zonguldak 11 ay önce
bunlardan zerre vicdan ve kan yok
hemşire 11 ay önce
Neyin kafası bu
Exsen 11 ay önce
İşte sendika işte hizmet
eyyy sendika 11 ay önce
alanda üyelerin kronik hasta ve çalışıyor hiç mi umrunda değil bu insanlarında ailesi var.. bu kadar duyarsızlık nedir.. ya bu insanlara bulaş olursa yaşam şansları ne kadar olacak.. ama konser önemli.. insanın fikri neyse zikride o oluyor işte.
Sincan 11 ay önce
Sendikalar acilen kapatilmalidir. Hepsi gorevine donmelidir. Cunki temsilik yapilmadim ic8nde bir cok yapi barindiriyor. Develtin bekasi icin. Acilen onlem alinmalidir.
Hemşireyim 11 ay önce
Yemin ediyorum midem bulanıyor artık terbiyesizliğin daniskası
Serdar 11 ay önce
İşte şu dönemde o kadar sıkıntı ve öncelik varken bu tür isteklerde bulunursa sendika öncelikler değilde bunlar haber değeri taşır yazık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?