Sağlık-Sen Genel Merkezinden Sağlıkçılara Online Konser Talebi!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş imzalı 22 Mart Pazar günü Sağlık Bakanlığına gönderilen yazıyla COVID-19 salgınıyla mücadele eden sağlıkçılara yönelik ünlü sanatçılar tarafından online konser etkinliği düzenletilmesi istendi.

Sağlık-Sen Genel Merkezinden Sağlıkçılara Online Konser Talebi!

Sağlık-Sen Genel Sekreteri Durali Baki ve Genel Başkan Semih Durmuş tarafından imzalanarak hafta sonu tarihli gönderilen yazıyla COVID-19 salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarının bugünlerde strey düzeylerinin yüksek olabileceğine dikkat çekilerek can güvenliklerinden endişe duymadan çalışmalarının sağlanması ve moral motivasyonlarının arttırılmasına yönelik olarak Bakanlıktan taleplerde bulundu.

SEVİLEN SANATÇILAR ONLİNE KONSER VERSİN!

Sevilen sanatçılar tarafından sağlık çalışanlarına yönelik online konser verilmesi” olarak kaleme alınan yazıyla sağlık çalışanlarının bu konserlerle moral motivasyonlarının artacağına dikkat çekildi.

TIKLAYIN

WHATSAPP’DAN MOTİVASYON VİDEOLARIDA GÖNDERİLSİN!

Semih Durmuş’un ayrıca çalışanların cep telefonlarına günün belirli saat dilimlerinde motivasyon videoları (w-up) gönderilmesini de isteyerek yazıyı 22.03.2020 PAZAR günü Bakanlığa gönderdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 05:15

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
saglıkçılar
saglıkçılar - 5 gün Önce

hersey bitti bütün sorunlarımız çözüldü bir tek konser kalmıştı ya la gidin adamın asabını bozmayın buraya yazılmayacak şeyleri yazdırttmayın bana yürü git

Sefa Öztürk
Sefa Öztürk - 5 gün Önce

Herşey bityi fıstıy yeşili kaldı.....

Zonguldak
Zonguldak - 5 gün Önce

bunlardan zerre vicdan ve kan yok

hemşire
hemşire - 5 gün Önce

Neyin kafası bu

Exsen
Exsen - 5 gün Önce

İşte sendika işte hizmet

eyyy sendika
eyyy sendika - 5 gün Önce

alanda üyelerin kronik hasta ve çalışıyor hiç mi umrunda değil bu insanlarında ailesi var.. bu kadar duyarsızlık nedir.. ya bu insanlara bulaş olursa yaşam şansları ne kadar olacak.. ama konser önemli.. insanın fikri neyse zikride o oluyor işte.

Sincan
Sincan - 4 gün Önce

Sendikalar acilen kapatilmalidir. Hepsi gorevine donmelidir. Cunki temsilik yapilmadim ic8nde bir cok yapi barindiriyor. Develtin bekasi icin. Acilen onlem alinmalidir.

Hemşireyim
Hemşireyim - 4 gün Önce

Yemin ediyorum midem bulanıyor artık terbiyesizliğin daniskası


SIRADAKİ HABER