Sağlık-Sen Genel Merkezinden Sağlıkçılara Online Konser Talebi!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş imzalı 22 Mart Pazar günü Sağlık Bakanlığına gönderilen yazıyla COVID-19 salgınıyla mücadele eden sağlıkçılara yönelik ünlü sanatçılar tarafından online konser etkinliği düzenletilmesi istendi.

Sağlık-Sen Genel Merkezinden Sağlıkçılara Online Konser Talebi!

Sağlık-Sen Genel Sekreteri Durali Baki ve Genel Başkan Semih Durmuş tarafından imzalanarak hafta sonu tarihli gönderilen yazıyla COVID-19 salgını ile mücadele eden sağlık çalışanlarının bugünlerde strey düzeylerinin yüksek olabileceğine dikkat çekilerek can güvenliklerinden endişe duymadan çalışmalarının sağlanması ve moral motivasyonlarının arttırılmasına yönelik olarak Bakanlıktan taleplerde bulundu.

SEVİLEN SANATÇILAR ONLİNE KONSER VERSİN!

Sevilen sanatçılar tarafından sağlık çalışanlarına yönelik online konser verilmesi” olarak kaleme alınan yazıyla sağlık çalışanlarının bu konserlerle moral motivasyonlarının artacağına dikkat çekildi.

TIKLAYIN

WHATSAPP’DAN MOTİVASYON VİDEOLARIDA GÖNDERİLSİN!

Semih Durmuş’un ayrıca çalışanların cep telefonlarına günün belirli saat dilimlerinde motivasyon videoları (w-up) gönderilmesini de isteyerek yazıyı 22.03.2020 PAZAR günü Bakanlığa gönderdiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 05:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sefa Öztürk
Sefa Öztürk - 7 ay Önce

Herşey bityi fıstıy yeşili kaldı.....

Zonguldak
Zonguldak - 7 ay Önce

bunlardan zerre vicdan ve kan yok

hemşire
hemşire - 7 ay Önce

Neyin kafası bu

Exsen
Exsen - 7 ay Önce

İşte sendika işte hizmet

eyyy sendika
eyyy sendika - 7 ay Önce

alanda üyelerin kronik hasta ve çalışıyor hiç mi umrunda değil bu insanlarında ailesi var.. bu kadar duyarsızlık nedir.. ya bu insanlara bulaş olursa yaşam şansları ne kadar olacak.. ama konser önemli.. insanın fikri neyse zikride o oluyor işte.

Sincan
Sincan - 7 ay Önce

Sendikalar acilen kapatilmalidir. Hepsi gorevine donmelidir. Cunki temsilik yapilmadim ic8nde bir cok yapi barindiriyor. Develtin bekasi icin. Acilen onlem alinmalidir.

Hemşireyim
Hemşireyim - 7 ay Önce

Yemin ediyorum midem bulanıyor artık terbiyesizliğin daniskası

Serdar
Serdar - 7 ay Önce

İşte şu dönemde o kadar sıkıntı ve öncelik varken bu tür isteklerde bulunursa sendika öncelikler değilde bunlar haber değeri taşır yazık


SIRADAKİ HABER