Sağlık Sen Genel Başkanının Sağlık Müdürü Ziyaretleri Sürüyor!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş Çorum İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer Sobacı ile Samsun İl Sağlık Müdürü Sağlık Müdürü Dr. Muhammet Ali Oruç’u, ziyaret etti. Heyet, il sağlık müdürlüğü çalışanları ve filyasyon ekiplerini de ziyaret ederek istişarede bulundu.

Sağlık Sen Genel Başkanının Sağlık Müdürü Ziyaretleri Sürüyor!
banner71

Sağlık-Sen Samsun Şubesi tarafından düzenlenen teşkilat toplantısında yapılacak ek ödemelerle ilgili konuşan Genel Başkan Semih Durmuş, “Yeniden yapılacak 3 aylık tavandan ödemede bakanlık adaleti tesis etmeli. Daha önce yapılan yanlışlardan ders çıkartmalı” uyarasında bulundu. 

TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
İtaly
İtaly - 1 hafta Önce

Eskiden italyan mafyası sendikacılığa, dernek işlerine el atardı abd de , ve de istedikleri adamları başkan, dernek başkanı yaparlardı ki işleri siyaseten ekonomik anlamda istedikleri gibi yürütebilsinler. Sendikaya arkanı daya koltuğu kap. Sınav ? Liyakat ?

Sag.mem
Sag.mem - 1 hafta Önce

Arkadaşlar yardımcı sağlık personeli her şeyi hak ediyor fazla söze gerek yok geçen seneye göre sağlık sen üye sayısını artırmış bizlerle muhatab bile olmuyorlar müdürlerle iş yapıyorlar

Vilayet Kenan
Vilayet Kenan - 1 hafta Önce

Hem eleştirir hem de işinizi görmek için bu sendikaya üye olursunuz. Allah kimseyi riyakar yapmasın. Sizin sırtınızdan, devletin sırtından mamaları en lüks mekanda yer, lüks araçlara biner, akrabalarını iyi koltuklara kapak attırır, sonunda mv olurlar. Sizin de bu olanlarda suçunuz, vebaliniz var.

Veysel
Veysel - 1 hafta Önce

Semih hazretleri sağlık müdürlüğü çalışanlarını ziyaret etmedi.Yalan.Zaten hz.semih'in çalışanlarla işi olmaz.
İlk resimde ki yerde sağlık müdürlüğü veya hastane değil Samsun'un lüks yemek yerlerinden biri olan Peçko Fırın.Yani ziyaret sonrası "yemeye devam".

deniz
deniz - 1 hafta Önce

torpil listelerini vermiştir

sağlıkçı
sağlıkçı - 1 hafta Önce

Siz sadece gezmeyi ve parayı harcamayı ve yolluk almayı bilirsiniz likayetsiz sendikacılar.

Murat reis
Murat reis - 1 hafta Önce

Sağa sola gezip adam yerleştirmeye çalışmayın adam gibi masaya yumruğu vurup sağlık personelinin hakkını alın

saglikk
saglikk - 1 hafta Önce

.


SIRADAKİ HABER