Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'dan Sağlık Müdürüne Destek Ziyareti!

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve beraberindeki heyet, İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. M. Burak Öztop’u ziyaret etti, İzmir’de yürütülen çalışmalar ve atılan adımlar açısından desteklerini ve teşekkürlerini iletti.

Sendika 21.08.2020, 19:58 Güler Sağlam
Sağlık-Sen Genel Başkanı Durmuş'dan Sağlık Müdürüne Destek Ziyareti!

Beraberindeki heyetle birlikte İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. M. Burak Öztop’u makamında ziyaret eden Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 hastalığıyla mücadelede İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nün çok iyi bir süreç yönettiğini ve bu başarısının yakından izlendiğini belirtti.

TIKLAYIN

Covid-19 ile mücadelede koordinasyonun önemine dikkat çeken Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, İzmir’in bu anlamda hızlı ve iyi bir şekilde koordine olarak hastalığı önleme konusunda ciddi bir başarı elde ettiğini dile getirdi. Yürütülen çalışmalar, atılan adımlar açısından İzmir İl Sağlık Müdürlüğüne desteklerinin süreceğini ve teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (5)
Murat reis 5 ay önce
Müdürlüğe adam yerleştirmek için ziyarete gitmiştir , sendikacılık adamcılık torpil demek değildir.Beceremiyorsanız istifa edin
İZMİRDEKİ ATAMALARI SEMIH BAŞKAN YAPTI 5 ay önce
Izmirdeki yönetici atamalarını Semih Baskan yapti. Il muduru de biat ettigi icin ona plaketle ödüllendirdiler. Yaziklar olsun size. Konak meydanina toplanip topluca sendikadan istifa etmek gerek. Izmiri örgütlersek bunu da yapabiliriz. En son o olacak zaten. Neye yararsiniz ki atama yaptirdilar. Semih Baskan ayrımcılık yapıyor. 1 nolu subeye karsi. Seni ordan indirmesini de biliriz. Zaten tum iller orgutleniyor. Semih ordan inecek baska yolu yok.
Alp 5 ay önce
Adeletsizce çalışan temsilci oyları ile gelen il başkanlarını görevden alsın yaptığı şeyler koca bir 0 kendi maaşına zam yapsın anca
Sevgi 5 ay önce
Ankara daki sıkıntılar ne zaman çözülecek? Zekai tahir sami ulus kıraathane ekibi ne olacak?
Mehmet 5 ay önce
Sağlık Bakanlığında sekreter ile işi olan kimler hangi Genel Müdür yardımcısı?
-2
hafif kar yağışlı
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?