PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Sağlık Sen Genel Başkan Vekili ve Genel Başkan Yardımcıları Gazileri Unutmadı!

Sağlık Sen Genel Başkan Vekili Durali Baki ve Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk Doğan ile Genel Başkan Yardımcısı İdris Baykan 19 Eylül Gaziler gününde Ankara Gaziler FTR Hastanesini ziyaret ederek Gazilerin gününü kutladı.

Sendika 20.09.2022, 19:48 21.09.2022, 17:56 Cansu Polat
Sağlık Sen Genel Başkan Vekili ve Genel Başkan Yardımcıları Gazileri Unutmadı!

Sağlık sen Genel Başkan Vekili Durali Baki ve Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Faruk Doğan ile İdris Baykan 19 Eylül Gaziler Gününde beraberindeki heyetle Ankara’da GAZİLER FTR Hastanesini ziyaret etti.

“Gazi bir kahramandır. Asildir, vakarlıdır, yüksek şeref, ahlak ve fazilet sahibidir” açıklamasıyla yaptıkları ziyarete değinen Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Faruk Doğan, “Ankara Gaziler Ftr Eğitim Araştırma Hastanesinde tedavileri devam eden kahraman gazilerimizi ziyaret ettik” dedi.

Genel Başkan Vekili Durali Baki ve Genel Başkan Yardımcıları İdris Baykan ile Mahmut Faruk Doğan’ın ziyaretine Ankara 1 Nolu Şube Başkan Vekili Kurtay Ancin ile Şube Başkan Yardımcısı Uğur Aydos’unda eşlik ettikleri görüldü.

Yorumlar (1)
2351 3 ay önce
Malum sen bir tek yhs nı unutuyor.Az kaldı seçimden sonra sizde unutulacaksıniz.Tasmanızi tutan birileri olmayacak birbirinize saldıracaksınız.